VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Politické šachy: Topka míří do dopravního podniku

Politické šachy: Topka míří do dopravního podniku

Ústí nad Labem - Politické hašteření se začíná z magistrátu přelévat do městských společností. Podle informací Deníku ústečtí radní údajně zvažují odvolání předsedy představenstva Dopravního podniku Ústí (DP) Josefa Matějky. Do křesla místo něj má usednout zastupitelka Ilona Tajchnerová z TOP 09.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 10 PŘÍSPĚVKŮ

Jen boj o koryto
Martin Novak (21288) 20.3.2017 reagovat
Jen boj o dobře placené koryto. Nic víc.
.
Honza Ústí (25950) 20.3.2017 reagovat
zmrdi
.
Honza Ústí (25950) 20.3.2017 reagovat
nic víc
Jaké překvapení
Julie Janovská (30187) 21.3.2017 reagovat
Drzost politiků nezná hranic. Ale né nadarmo se říká, že na každého jednou dojde. Takovéto politické čachry, se dějí všude,ale tady v ústí to nemá obdoby. Bylo by potřeba ten odpad vymést, a zašlapat hodně hluboko. STYĎTE SE!!!!
Re: Jaké překvapení
Jaroslav Kubín (24670) 21.3.2017 reagovat
Paní Janovká, dá se s Vámi do jisté míry souhlasit (ostatně hodně podobně jsem uvažoval, když jsem se rozhodl nadobro opustit politiku), uvítal jsem, že si lidé zvolili v naději na zlepšení nová politická uskupení a ve velké míře i nové lidi a jak to dopadlo (dopadá)? Je to podobné jako předtím, ne-li v mnoha ohledech ještě horší. Ale k tomu nemůže být jiný komentář než ten, koho jsme si do těch zastupitelstev zvolili, toho tam máme. Teď se to musí nějak přežít a v příštích volbách šťastnější ruku...
tak koho volit?
M F (25498) 21.3.2017 reagovat
ANO - už určitě ne, nikdo neví, kdo tam zůstane a kdo odejde, co to je vůbec za spolek. ODS? Co se změnilo, kromě toho, že ji opustili špičkoví kmotři - ti malí, kteří je podporovali, zůstali pevně zadrápnuti. ČSSD? Dlouhý, který ještě v dresu tzv. Sportovců (Sdružení pro sport, zdraví a prosperitu) společně s Madárem pomohl ODS vytvořit podhoubí pro Gandaloviče a pod.? Nebo Mandík a Macík - stíhaní za "vítání občánků"? Nebo dvoučlenná hlídka UFOunů (Madár,, Konečný), která se svými 5% ovládá magistrát?
tak koho volit - pokrač.
M F (25498) 21.3.2017 reagovat
Nebo snad PRO!Ústí, které se s velkým rachotem rozpadlo a propadlo a teď jenom drží své pozice na městském obvodu ze všech (zbylých) sil? A samotná TOP09? Zatím jen čekala na vhodnou chvíli - a ta konečně přišla; billboardy s knížetem zabraly; kdo tam ale bude příště? A komunisté? Neškodní v opozici, když jediného škůdce - Kubína - vyštvali, trpělivě čekali, až se na ně také dostane.
Normální stav
Radim Bzura Bzura (32955) 21.3.2017 reagovat
Zatím nikdo nikoho nejmenoval. Je to uvažovaná možnost. TOP 09 měla jako opoziční strana v představenstvu svého zástupce i dříve - pana Zdeňka Bureše. Nikomu to nevadilo. PRO Ústí má v DR DPmUL paní JUDr. Žákovskou - nikomu to nevadí. Pokud si někdo myslí, že je pro renomovaného právníka motivací nějaká symbolická odměna - tak se dle mého plete. Přeci každý jde do politiky s tím, že chce věci ovlivňovat a posouvat. Předseda ODS řídí DPmUL nevidím jediný důvod, proč by na něj ostatní neměli dohlížet
Re: Normální stav
Julie Janovská (30187) 21.3.2017 reagovat
Pane Bzura, hezky se to čte, ale skutečnost je jiná. Neděláte nic pro lidi, ale pro sebe! Lovíte koryta, a také se tak chováte. Razíte heslo, ty pro mě, já pro tebe. Co jste kam posunuli? Prošel jste si někdy město? Jestli ano, tak jste totálně slepý. Jediný dobrý skutek který by jste mohli vykonat je, úplně odejít a neškodit. Věřím tomu, že se mezi vámi najdou slušní a poctivý, ale těch zmetků je tolik, že je prostě převálcují. Převlékáte kabáty, jak se vám to momentálně hodí. ODPORNÉ!
Re: Normální stav
Jaroslav Kubín (24670) 21.3.2017 reagovat
Pane Bzuro, co to tady v diskusi blábolíte, že prý: "Přeci každý jde do politiky s tím, že chce věci ovlivňovat a posouvat"? Hm, a co chcete vy, jako TOPka, posouvat a ovlivňovat? Snad ne to, co jste odemne kdysi chtěli (váš pan předseda regionu Vaněček), když jsem byl pozván na oběd. Zeptejte se tohoto pána ze současného kontrolního výboru zastupitelstva, proč jsem byl na tento oběd pozván, pokud vás to zajímá, a co bylo tématem, pokud vám bude chtít říci pravdu...

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies