VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Stovky podpisů na petici plány na stavbu obřích hal nezastavily

Stovky podpisů na petici plány na stavbu obřích hal nezastavily

Libouchecko - Přes tisíc podpisů získal spolek Přátelé přírody k petici proti vzniku industriálních zón v Podkrušnohoří. Přesto vznikají nové plány k jejich stavbě a obce plochy s tímto určením vkládají do územních plánů.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Mega-sklady -haly do pohraničí ???
Jozefa Hamplova (28070) 5.4.2017 reagovat
Ale proč máme být meziskladem pro Europu !!!Takové obludné stavby co se mají stavět právě u nás ??Ano životní prostředí zde máme dosti zničené a jen se dostaví dálnice a už ty paka přemýšlí stavět jak se napakovat !!!Stačí to strašidlo co postavili u Ždárku !Co takhle dát do pořádku to město !Vždyt pořád vypadá jako po válce hlavně některé okrajové čtvrtě i ten střed !A kolik pracovních míst slibuji jistě asi tak deset co !!Nedejme se oblbovat a ničit zde tu krajinu jistě je to záměr pro zahraniční firmy
Stavby hal.
Miroslava Benešová (37339) 5.4.2017 reagovat
Necháme postavit všude kde to jen trochu půjde další a další haly a naši vnuci budou chodit do přírody kde budou tyto haly obrostlé křovím a lebedou,nebude kdo by v nich podnikal a dopadne to jako u Žďárku,haly jsou tam téměř prázdné až na malou výjímku,německého podnikatele který tam obsadil tak jednu čtvrtinu prostor.
Hnus
Tomáš Kratochvíl (20279) 5.4.2017 reagovat
Češi jsou jako jedno nejmenované etnikum. Z vlastní země si uděláme bordel, zničíme krajinu, půdu, která vždycky byla tím nejcennějším a budeme se jezdit dívat za hranice, jak to tam mají pěkné..

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies