VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Ústecký kraj se vrací v čase. Náměstci domlouvají družbu v Artěku

Ústecký kraj se vrací v čase. Náměstci domlouvají družbu v Artěku

Ústecký kraj – Družbu a pobyty v legendárním komunistickém pionýrském táboře domlouvají v Moskvě dva náměstci hejtmana – Jaroslav Foldyna a Petr Šmíd.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

pátá kolona
M F (25498) 21.3.2017 reagovat
Foldyna je typickým představitelem páté kolony v Česku. Tento člověk je Rusům vděčný za okupaci a komunistům za to, že si jako boxer mohl nechat za peníze vymlátit hlavu. Takovíto lidé nás ženou co náruče samoděržavné despocie; my, co jsme zažili ruštinu a marxismus ve školách a ruské vojáky na ulicích, z toho máme husí kůži. Ruština nechť se učí jako zájmový jazyk - stejně jako španělština, francouzština, němčina nebo čínština, nikoli jako stá(d)tní či ústecko krajská direktiva.
pátá kolna - pokrač.
M F (25498) 21.3.2017 reagovat
Co se týče Artěku - tak takový vojenský režim bych nepřál žádnému dítěti. Vše bylo (a určitě stále je) na povel, neustálé nástupy, povely, hesla, vzdávání holdu svatým vrahům (Leninovi, Stalinovi), troubení při každém nástupu několikrát denně, přičemž troubili pionýři za odměnu(!), vymývání mozečků (i bez boxu). A Krym? Ten byl tatarský a turecký a bůhvíjaký - až se Stalin Tatarů zbavil tím, že je přesunul a vyvraždil na Sibiři. Takže tak, pane Foldyno!
Jděte s kremelskou propagandou "vy víte kam"!
Diskutér SUP (26648) 21.3.2017 reagovat
Jaroslave, Krym byl "ruský" až od konce 18. století, ale stále obýván převážně Krymskými Tatary. Ty zlikvidoval až váš milovaný báťuška Stálin. Místo tohohle lhaní, nebo překrucování dějin (nevěřim, že to děláte z neznalosti) byste se měl věnovat místním problémům. Ty děti stejně ekonomickému krachu Krymu nezabrání, když už tam žádní jiní turisti ani nepáchnou.
Re: Jděte s kremelskou propagandou "vy víte kam"!
Jozefa Hamplova (28070) 22.3.2017 reagovat
propaganda bud americká či ruská ale zde se jedná o děti !!Jestlipak našim dětem zde na severu když tolik trpí zde astmem a nezdravím ovzduším nabídnou ti US zločinci pobývat u moře na Floridě??? Když nabídnou tak jedině základny nebo radar postavit zde u nás !!I když Foldynu nemusím tak v tomto bych podporovala aby děti jezdili k moři a Krym je bezpečný !!!! !!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies