Úvod Jiskry

Jiskra znovu ve slátané sestavě vstoupila do zápasu agilně. V 8. minutě Pošík dobře nahrál Fraňkovi do šestnáctky a ten z nadějné pozice pálil vedle.

V 17. střílel Franěk tvrdě z hranice šestnáctky, modlanský gólman Plešák však vytáhl míč na roh.

Obrat v zápase

Pak už se zápas začal otáčet ve prospěch Baníku, který hrál chytrý kombinační fotbal, režírovaný Dontchevem.

Ve 27. minutě Veselý z vápna přestřelil, ale vše si vynahradil o tři minuty později, kdy si naběhl před branku na centr zprava a zblízka doklepl míč za Bázlerova záda – 0:1.

Gól určil další vývoj zápasu, hra Jiskry začala upadat do typického chaosu, hráči přestávali stíhat a bylo jen otázkou času, kdy Modlany znovu udeří.

Blízko byl ve 40. minutě Pechar, naštěstí pro domácí po rohu poslal míč jen do břevna Bázlerovy branky.

V režii Modlan

Druhé dějství už bylo zcela v režii Modlan. V 53. minutě šel trestný kop Neckáře těsně nad, v 71. zase Bázler lapil střelu Glocknera z deseti metrů. V 73. minutě krásný volej Dontchveva vyslaný z hranice šestnáctky zasvištěl vedle tyče.

V rozmezí tří minut Jiskra dvakrát inkasovala z kopačky Glocknera. V 75. minutě měl dost času, aby zblízka vystřelil prudce k tyči, potom zůstal nekrytý před brankou po centru zprava a mohl znovu pohodlně skórovat.

Jiskra Velké Březno – Baník Modlany 0:3 (0:1). Branky: 75. a 78. Glockner, 30. Veselý. ŽK: 3:2. Diváků: 60.

Velké Březno: Bázler – Jirkovský, Cimpl, Pozníček, Hudec (83. Jaroslav Krebs) – Hnízdo (80. Lapšo), Šittler, Řezáč, Matrka – Pošík, Franěk.

Baník Modlany: Plešák – Neckář, Bůžek, Pechar, Čuchtík – Vavřinec, Dontchev, Veselý, Svoboda – Kuncl, Glockner.