Jiskra trápila adepta postupu

Jílové -V utkání 24. kola fotbalové I. A třídy hostoval celek Jiskry Velké Březno na hřišti adepta postupu, který se na výhru 2:1 hodně nadřel.

11.6.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

„I když jsme se museli obejít bez Ptáčka, Barvínka a Pechánka, na výkonu mužstva se podepsalo, že už může hrát v klidu, bez obav ze sestupu Domácí hráči byli naší hrou zjevně zaskočeni a v závěru utkání pak používali všech prostředků k tahání času a k uhájení nejtěsnější výhry. Jejich trenér Josef Florián po závěrečném hvizdu objektivně konstatoval, že jsme ho výkonem překvapili a nezasloužili si prohrát,“ říká předseda Jiskry Velké Březno Václav Lukáš a pokračuje:

Naše mužstvo neproměnilo penaltu a dvakrát pomohla domácím při trestných kopech Fraňka tyč. A dvě mi-nuty před koncem stáli při Jílovém všichni svatí, když po závaru před jeho brankou se nám nepodařilo vyrovnat.“

Paradoxně hostům pomohl rychlý gól domácích, které dostal již v 8. minutě do vedení Richter. O dvě minuty později byl sražen Franěk, ale Šittler nařízenou penaltu neproměnil! O chvíli později trestný kop Fraňka orazítkoval tyč, ale ještě do přestávky Velké Březno srovnalo, když Pavlík zužitkoval přihrávku Zabloudila.

Po deseti minutách druhé půle zastavila další trestný kop Fraňka opět tyč a v 59. minutě udeřilo na druhé straně. Barilla využil chyby a vstřelil druhý gól domácích. Čtvrthodinku před koncem pálil ze slibné pozice nad branku Šonda a rušný byl závěr zápasu.

Hosté hráli vabank a rozhodnout mohl domácí Andok, v 87. minutě však z bezprostřední blízkosti mířil pouze do tyče. Po rychlém protiútoku bylo rušno před svatyní Jílového, ovšem Šonda ani Cimpl nedokázali propasírovat míč za brankovou čáru a domácí výhru udrželi.

Jílové – Velké Březno 2:1 (1:1) Branky: Richter, Barilla – Pavlík. Rozhodčí: Zvonař. ŽK: 3:2. Diváků: 70.

V. Březno: Valenta – Šittler, Cimpl, Pozníček, Kratochvíl – Zabloudil, Šonda, Stýblo, Matrka – Franěk, Pavlík (79. Lapšo).

Autor: Otakar Gabriel

11.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ředitel divadla Miloš Formáček.

Ředitel ústeckého divadla Miloš Formáček: Sázíme na muzikál, balet i koncerty

Policisté pátrají po vandalovi. V noci se vyřádil na autech

Ústecká lvice Kivu se představí už 26. srpna v brněnské zoo

Ústí nad Labem/Brno - Ústecká lvice Kivu se před nedávnem odstěhovala. Spolu s brněnským lvem Lolkem se představí návštěvníkům už v sobotu 26. srpna v nové expozici pro lvy konžské v Brně.

Mladému chovateli z Předlic zabili lidé už desítky zvířat

Předlice – Pomáhá zraněným a opuštěným zvířatům, jeho minizoo v předlické Kolonii navštěvují děti z mateřinek a nadšeně poslouchají povídání o životě čtvernožců. Se svou největší bolestí se však osmnáctiletý chovatel Adam Matouš svěří jen jejich učitelce. Jeho zvířata totiž někdo zabíjí.

FOTO, VIDEO: Milíř u Doláku už doutná. Řemesla tu ukazují do soboty

České Švýcarsko – Tradiční Dny řemesel v tomto týdnu lákají na ukázky starých řemesel k Dolskému mlýnu v Národním parku České Švýcarsko.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".