VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky fotbalových víkendových soutěží v Ústeckém kraji

Ústí nad Labem - Máme pro vás přehled fotbalových soutěží, které se konaly o víkendu v Ústeckém kraji.

8.6.2009 1
SDÍLEJ:

Foto:

Česká fotbalová liga – 30. kolo: Liberec B-Sezimovo Ústí 3:2 (0:1). Písek-Králův Dvůr 1:3 (1:2). Mladá Boleslav B-Vyšehrad 4:1 (3:1). Jablonec B-Viktoria Žižkov B 4:1 (2:1). Vlašim - České Budějovice B 3:0 (1:0). Náchod-Deštné-Letohrad 0:0. Slavia Praha B-Viktoria Plzeň B 2:1 (1:0). Hlavice-Sparta Krč 2:3 (1:1). Varnsdorf – Karlovy Vary 1:0 (1:0).


1. Vlašim⋌ 32 24  5  3 62:14 77
2. Písek⋌ 32 19  7  6 50:32 64
3. Sparta Krč⋌ 32 14 12  6 43:31 54
4. Slavia B⋌ 32 15  7 10 33:25 52
5. Žižkov B⋌ 32 13  7 12 41:37 46
6. Plzeň B⋌ 32 12  7 13 40:38 43
7. Ml. Bol. B⋌ 32 11  9 12 49:41 42
8. K. Vary⋌ 32 12  6 14 37:37 42
9. Varnsdorf⋌ 32 10 11 11 39:36 41
10. Sez. Ústí⋌ 32 12  5 15 37:45 41
11. Hlavice⋌ 32 12  5 15 37:50 41
12. České B. B⋌ 32 10 10 12 41:40 40
13. Král. Dvůr⋌ 32 10  7 15 42:58 37
14. Jablon. B⋌ 32 10  6 16 39:51 36
15. Liberec B⋌ 32 10  6 16 42:53 36
16. Vyšehrad⋌ 32  7 14 11 37:45 35
17. Nách./Deš.⋌ 32  9  7 16 36:59 34
18. Letohrad⋌ 32  7 11 14 33:46 32

Divize B – 28. kolo: Chomutov-Česká Lípa 0:2 (0:1). Blšany-Čelákovice 1:3 (0:0). Most B-Litvínov 5:0 (4:0). Teplice B-ŘEZUZ Děčín 4:1 (0:1). Český Brod - Jirny 1:1 (1:0). Nový Bor-Chodov 2:0 (0:0). Toužim-Kladno B 2:4 (0:0). Brozany-Rakovník 3:0 (1:0).

 1. Česká Lípa⋌ 28 22 3  3 52:22 69
2. Jirny⋌ 28 21 3  4 78:38 66
3. Chomutov⋌ 28 15 5  8 59:30 50
4. Teplice B⋌ 28 14 4 10 62:39 46
5. Čelákovice⋌ 28 13 5 10 51:34 44
6. ŘEZ Děčín⋌ 28 13 5 10 52:48 44
7. Český Brod⋌ 28 11 9  8 38:33 42
8. Brozany⋌ 28 13 0 15 45:41 39
9. Most B⋌ 28 11 4 13 49:42 37
10. Litvínov⋌ 28 11 3 14 40:47 36
11. Rakovník⋌ 28 11 3 14 39:58 36
12. Kladno B⋌ 28  9 7 12 34:41 34
13. Chodov⋌ 28  9 5 14 26:45 32
14. Blšany⋌ 28  9 3 16 39:63 30
15. Toužim⋌ 28  4 5 19 28:84 17
16. Nový Bor⋌ 28  4 4 20 31:58 16

Krajský přebor – 28. kolo: Souš-Neštěmice 5:2 (1:1). Vilémov-Štětí 2:2 (1:0). Bílina-Oldřichov 1:2 (0:0). Bezděkov-Proboštov 2:3 (2:3). Litoměřice-Modrá 1:0 (0:0). Litvínov B-Střekov 2:1 (1:0). LoKo Chomutov-Tatran Kadaň 1:2 (0:0). Roudnice-Žatec 2:0 (0:0).

 1. Vilémov⋌ 27 22 1  4 73:24 67
2. Neštěmice⋌ 28 18 4  6 77:39 58
3. L. Chomut.⋌ 28 13 8  7 44:39 47
4. Proboštov⋌ 28 14 4 10 57:47 46
5. Žatec⋌ 28 14 3 11 71:58 45
6. Tn Kadaň⋌ 28 14 3 11 49:42 45
7. Roudnice⋌ 28 13 6  9 41:40 45
8. Modrá⋌ 28 11 4 13 42:48 37
9. Bezděkov⋌ 28 11 4 13 49:57 37
10. Souš⋌ 28 10 4 14 67:66 34
11. Střekov⋌ 28 10 4 14 45:58 34
12. Bílina⋌ 28 10 3 15 33:52 33
13. Litoměřice⋌ 28  8 5 15 37:50 29
14. Štětí⋌ 28  7 8 13 38:54 29
15. Litvínov B⋌ 28  7 6 15 33:56 27
16. Oldřichov⋌ 27  7 1 19 40:66 22

I. A třída sk. A – 24. kolo: Lovosice-Rumburk 2:1 (1:0). Libouchec-Milešov 1:2 (0:1). Česká Kamenice-Jílové 1:3 (1:2). Přestanov - Modlany 0:2 (0:2). Šluknov - Velké Březno 3:2 (1:1). Krupka-České Kopisty 2:1 (1:0). Junior Děčín-Soběchleby 5:1 (0:0).


1. Lovosice⋌ 24 22 1  1 73:17 67
2. Krupka⋌ 24 20 1  3 58:23 61
3. Milešov⋌ 24 14 6  4 54:31 48
4. Jílové⋌ 24 14 5  5 50:34 47
5. Modlany⋌ 24 12 7  5 60:32 43
6. Přestanov⋌ 24 10 3 11 40:36 33
7. Jun. Děčín⋌ 24  9 1 14 49:58 28
8. Č. Kopisty⋌ 24  8 3 13 51:58 27
9. Soběchleby⋌ 24  7 3 14 39:40 24
10. Šluknov⋌ 24  6 5 13 26:44 23
11. Libouchec⋌ 24  5 7 12 25:50 22
12. Rumburk⋌ 24  5 5 14 27:62 20
13. V. Březno⋌ 24  5 3 16 36:64 18
14. Č. Kamen.⋌ 24  5 2 17 28:67 17

I. A třída sk. B – 24. kolo: Duchcov-Březno 0:3 (0:1). Louny – Dobroměřice 1:1 (0:1). Domoušice – Tuchořice 4:2 (1:2). Ervěnice – Horní Jiřetín 1:5 (1:1). Ledvice – LoKo Chomutov B 3:3 (2:1). SK Kopisty – Spořice 0:2 (0:2). Slovan Jirkov – Postoloprty 2:2 (1:1).

 1. H. Jiřetín⋌ 24 16 4  4 51:23  52
2. Louny⋌ 24 15 6  3 64:21  51
3. Dobrom.⋌ 24 13 8  3 66:36  47
4. Spořice⋌ 24 15 2  7 52:32  47
5. Ledvice⋌ 24 11 5  8 50:33  38
6. Duchcov⋌ 24 11 3 10 44:44  36
7. L.Chom.B⋌ 24  9 7  8 39:37  34
8. Postolop.⋌ 24  8 8  8 42:34  32
9. Březno⋌ 24  7 8  9 37:29  29
10. SK Kopisty⋌ 24  7 7 10 52:51  28
11. Ervěnice⋌ 24  8 3 13 35:59  27
12. Domouš.⋌ 24  5 7 12 38:59  22
13. Tuchořice⋌ 24  5 2 17 28:58  17
14. Sn Jirkov⋌ 24  2 2 20 21:103  8

I. B třída sk. A – 24. kolo: Chuderov-Liběšice 4:1, Březiny-Heřmanov 1:2, Chabařovice-Union Děčín 3:0, Chuderov-Mojžíř 1:2, Chlumec-Trmice 5:2, Úštěk-Liběšice 1:2, Povrly-Svádov 5:2, Vaňov-Františkov 5:0.


1. Mojžíř⋌ 24 16 7  1 48:20 55
2. Březiny⋌ 24 17 2  5 60:30 53
3. Chabařov.⋌ 24 12 6  6 41:32 42
4. Povrly⋌ 24 12 4  8 42:30 40
5. Svádov⋌ 24 11 5  8 61:37 38
6. Chlumec⋌ 24 10 6  8 51:40 36
7. Chuderov⋌ 24  9 4 11 50:46 31
8. Trmice⋌ 24  9 3 12 50:46 30
9. Vaňov⋌ 24  6 9  9 31:38 27
10. Liběšice⋌ 24  8 3 13 37:57 27
11. Heřmanov⋌ 24  8 3 13 49:74 27
12. Un. Děčín⋌ 24  7 3 14 27:47 24
13. Úštěk⋌ 24  5 7 12 37:51 22
14. Františkov⋌ 24  5 4 15 34:70 19

I. B třída sk. B –24. kolo: Dubí-Srbice 3:1, Ohníč-Trnovany 3:3, Mšené-lázně-Libotenice 4:3, Rovné-Straškov 2:2, Obrnice-Modlany B 4:1, Hrobce-Křešice 1:3, Černiv-Pokratice 3:0.


1. Pokratice⋌ 24 16 3  5 61:33 51
2. Křešice⋌ 24 15 3  6 58:29 48
3. Libotenice⋌ 24 13 3  8 60:54 42
4. Straškov⋌ 24 11 7  6 69:37 40
5. Hrobce⋌ 24 12 4  8 51:35 40
6. Rovné⋌ 24 11 5  8 43:37 38
7. Obrnice⋌ 24 11 4  9 43:46 37
8. Trnovany⋌ 24  9 5 10 50:49 32
9. Modlany B⋌ 24  9 4 11 46:89 31
10. Srbice⋌ 24  9 3 12 54:58 30
11. Dubí⋌ 24  8 5 11 54:66 29
12. Mšené-láz.⋌ 24  8 4 12 55:56 28
13. Černiv⋌ 24  9 1 14 43:48 28
14. Ohníč⋌ 24  0 3 21 27:77  3

I. B třída sk. C – 24. kolo: Žatec B-Podbořany 2:4, Černovice-Málkov 4:2, Lenešice-Strupčice 1:8, Havraň-Souš B 1:3. Klášterec-Bř. Chomutov 1:0, H. Jiřetín B-Meziboří 2:1, Černčice-Louny B 2:1.


1. Klášterec⋌ 24 18 2  4 62:31 56
2. Strupčice⋌ 24 17 2  5 68:26 53
3. Podbořany⋌ 24 15 4  5 64:32 49
4. Havraň⋌ 24 12 4  8 37:26 40
5. Žatec B⋌ 24 12 3  9 62:46 39
6. Souš B⋌ 24 10 7  7 49:50 37
7. Černovice⋌ 24  9 5 10 48:48 32
8. Lenešice⋌ 24 10 2 12 46:70 32
9. H.JiřetínB⋌ 24  7 7 10 28:45 28
10. Černčice⋌ 24  7 4 13 29:41 25
11. Bř. Chom.⋌ 24  7 4 13 32:50 25
12. Louny B⋌ 24  7 3 14 30:49 24
13. Meziboří⋌ 24  4 7 13 36:52 19
14. Málkov⋌ 24  5 2 17 30:55 17

Autor: Pavel Přibyl

8.6.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Senioři z Ústí přivezli slunce do Janských Lázní.
14

FOTO: Senioři z Ústí přivezli slunce do Janských Lázní

Gigantický úlovek v podobě obřího sumce si na svůj rybářský účet připsal Ladislav Bordák.
5

FOTO: Sumec z Labe vážil více než sedmdesát kilo

Pervitin jsem dostala jako odměnu za sex, řekla zadržená družka dealera

Teplice - Milenecký pár prodával zákazníkům drogy přímo v penzionu. Hrozí jim vězení.

Opilý bezdomovec si v centru Ústí stáhl kalhoty a vulgárně pokřikoval

Ústí nad Labem - Krátce před pondělní půlnoci si hlídka strážníků městské policie všimla v Revoluční ulici před budovou dopravního podniku muže, který spal na lavičce a pod sebou měl značný nepořádek.  

Tisá slavila, popřály jí hvězdy pražské Sparty

Tisá – Exhibiční mač domácího účastníka 1.B třídy se starou gardou Sparty Praha, to byl hlavní tahák oslav 70. výročí Spartaku Tisá.

Svědectví o drogovém podsvětí připomíná džungli

Ústí nad Labem – Tři muži se od pondělí zodpovídají před ústeckým krajským soudem z pašování drog do Saska. Mají společné známé, vyšetřované nebo odsouzené za pašování drog. Proces je proto i sondou do drogové komunity na Ústecku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies