Brná dala Malému Březnu desítku

Ústí nad Labem – Rekordních 44 branek padlo v šesti utkáních 3. třídy ve fotbale na Ústecku.

7.6.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Pavel Slavíček

Nejvíc si zastřílela rezerva Brné v Malém Březně. Soupeři nadělila deset branek. Přičemž šest z nich dal domácí Kytka.

Chlumec B – Skorotice B 6:2 (2:2).
Branky: Nedvěd 3 (1 PK), Jakubec, P. Veselý, J. Veselý – Hrnčíř, Horák. Rozhodčí: Tokoš. ŽK: 1:2. Diváci: 50.
Zasloužené vítězství Chlumce. Poločas skončil nerozhodně, ale po přestávce se už chlumečtí hráči střelecky našli. Hattrickem se blýsknul chlumecký Nedvěd.

Telnice – Malečov 1:3 (0:1).
Branky: Kulík – Kodej 2, Kůrka. Rozhodčí: Danda. ŽK: 3:1. Diváci: 40.
Malečov v závěru vstřelil dvě branky a zpečetil výhru na půdě Telnice. Navíc domácí se střelecky trápili a nedokázali z brankových příležitostí nic vytěžit.

Chabařovice B – Svádov B 3:5 (1:3).
Branky: Kalina 2, Čisár – Strachota 2, Machač, Kopta, Vodehnal. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 0:1. Diváci: 20.
Hosté měli větší vůli po vítězství. Byli fotbalovější a i když chabařovičtí hráči vstřelili tři branky, na výhru to nestačilo.

Petrovice B – Božtěšice 3:5 (2:4).
Branky: Pollak, Kutina, Konšal – Štorc 2, Tuzar, Maxa, Patyk. Rozhodčí: Čihák. ŽK: 0:0. Diváci: 50.
Hostujícím Božtěšicím se v prvním poločase dařilo všechno. Z toho také vyústily čtyři branky v domácí síti. Po změně stran chtěli s výsledkem něco udělat fotbalisté Petrovic, ale to se jim díky kvalitními soupeři nepodařilo.

Brná B – Malé Březno 10:1 (5:0).
Branky: Kytka 6, Drbal 2, Kuneš, Hynek – Franěk. Rozhodčí: Tokoš. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Největší brankostroj viděli diváci v Brné, kde si místní rezerva s chutí zastřílela proti bezzubému soupeři z Malého Března. Největší postavou byl domácí Kytka, který se blýskl šesti góly! Zápas připomínal hru kočku s myší. Již v poločase byl stav 5:0 a nebylo prakticky o co hrát.

Přestanov B – Povrly B 2:3 (2:2).
Branky: Jakš, Levinský – Škoda, J. Sochor, K. Steklý (PK). Rozhodčí: Grupač. ŽK: 2:2. Diváci: 25.
Patnáct minut před koncem zápasu rozhodla o třech bodech penalta.

Autor: Vít Hnízdil

7.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Projet pod hradem lze kvůli vodě jen krokem.

Přívalový déšť zatopil podjezd a sklepy. Sebevrah chtěl skočit z mostu

Teplice (v bílém), podobně jako Jablonec, v přípravě opět vyhrály. V Písku porazily Táborsko 3:1.