2. třída – 13. kolo:

Ravel – Valtířov 4:2 (2:1).
Branky: Kasprij, Chochola – Branda 2, M. Dvořák, J. Dvořák. Rozhodčí: Klobása. ŽK: 1:1. Diváci: 10.

Hosté vedli od 17. minuty 1:0, ale domácí ještě do poločasu otočili. Po změně stran si náskok pohlídali.

Skorotice – Vaňov B 12:0 (4:0).
Branky: Merwitz 4, M. Rohlík 3, Koubek, Svačil, Tesler, J. Rohlík z PK, Vonka. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Duel prvního s posledním měl jasného favorita. Čtyřmi brankami v posledních dvaceti minutách se prosadil dorostenec Merwitz. Celý zápas odehrál i skorotický odchovanec Stanislav Pelc.

Sebuzín – Dubice 2:2 (1:0).
Branky: Dvořák, vlastní – P. Matzke starší, P. Malejovský. Rozhodčí: Tokoš. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 50.

Domácí celek byl po celý první poločas lepším týmem. Avšak ve druhém dějství už Dubice svého soupeře přehrávaly a nebýt nešťastného vlastního góla v 91. minutě utkání, dovedly by ho do vítězného konce.

Trmice B – Hostovice 2:1 (0:0).
Branky: Vávra, Uhlíř – Švejdar. Rozhodčí: Holly. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Utkání bylo velmi kvalitní. Trmice B vedly, hosté následně vyrovnali, ale poslední slovo měli domácí.

SKP Sever – Mojžíř B 2:5 (1:3).
Branky: Štima, Sklenář – Janoušek 3, Sládeček, Kajzr. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:2. Diváci: 10.

Mojžířská rezerva si venkovní výhrou zajistila po podzimní části 6. příčku. Naopak SKP Sever je desátý.

Povrly B – Brná 1:3 (0:3).
Branky: Škoda – Culek 2, Kubala. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváci: 30.

Druhá Brná neponechala nic náhodě a s předposlední rezervou Povrlů zvítězila. Mužem utkání byl Culek, dva góly dal a poté byl i vyloučen.

Chlumec B – Tisá 1:6 (0:3).
Branky: Červený – P. Povejšil 5, Feix. Rozhodčí: Tachecí. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Pět branek P. Povejšila stačilo na vysokou výhru třetí Tisé v Chlumci.