Na hřišti Sokolova prohráli svěřenci trenéra Svatopluka Habance 2:3, přestože ještě pár minut před koncem drželi naději na bodový zisk.

Hráči Army cestovali na půdu Sokolova s přáním uhrát alespoň bod a ve 25. minutě je k vysněnému cíli výrazně přiblížil útočník Veverka, který otevřel skóre utkání. Vedení Severočechů však mělo jen jepičí život a už o dvě minuty později vyrovnal povedeným lobem Čada.

Sokolovští se dostali zpátky do vedení v závěru klání, konkrétně v jeho 87. minutě, kdy si Vaněček srazil centr svého jmenovce z kádru soupeře do vlastní sítě.

O dvě minuty později navíc pojistil vítězství domácích Benda, který nedal tvrdou střelou brankáři Novákovi žádnou šanci. V závěru sice ještě stačili Ústečané zkorigovat Volkem, na vyrovnání už ale neměli síly.

FK Baník Sokolov - FK Ústí n. L. 3:2 (1:1)

Branky: 27. Čada, 87. Vaněček vlastní, 89. Benda - 25. Veverka, 90. Volek. Rozhodčí: Orel - Ubias, Jiřík. ŽK: Buček, Geňo – Zeman, Hyčka, Benčík. Diváci: 1247.

FK Ústí: Novák - Hyčka, Džuban, Valenta, Zeman - Brunclík, Moulis (66. Volek), Zachariáš (23. Peterka), Benčík - Veverka (79. Holek), Vaněček.

Sokolov: Buček - Dřížďal, Dvorník, Hájovský, Hanzlík - Glaser (85. Šilhan), Šindelář, Vrtělka, Čada (58. Geňo), Vaněček - Mlika (72. Benda).