Asi už to máme spočítané, přiznává po další prohře předseda Jiskry Řezáč

Velké Březno – Byl to zápas o všechno, o bytí a nebytí. Hráči Velkého Března ho ale nezvládli. S Libochovicemi doma utrpěli výprask 1:6 a s 1.A třídou už se pomalu loučí.

2.5.2017

Předseda Jiskry David Řezáč s Vladimírem Šmicrem při oslavách 70 let fotbalu ve Velkém Březně. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann

„Asi už to máme spočítané. Teoretická šance stále je, ale vzhledem k tomu jak teď hrajeme…,“ zamyslel se předseda Jiskry David Řezáč. Jeho tým doma potřeboval Libochovice porazit, zvládl ale jen prvních deset minut.

„Hráli jsme fotbal, drželi míč a tlačili je. Ale neproměnili jsme šance. Soupeř šel z první akce do vedení a do půle dal druhý gól. Když pak po pauze přidal třetí branku, bylo hotovo. Položili jsme se. Důležitost zápasu nám svázala nohy,“ uznal Řezáč.

Velké Březno – Libochovice 1:6 (0:2)Branky: Valenta – Musil 2, Kratochvíl, O. Hudík, Horký, Tuček. Rozhodčí: Cvachoušek. ŽK: 3:3. Diváci: 70.

Velké Březno: Ondrka – Pechánek (75. Říha), Kulhánek, Cimpl, Neuman – Valenta, Králíček (46. Demčenko), Čapek, Maturkanič (30. Lapšo) – Borovec, Virt.

Lázně Vrbenského se přemění ve filmové ateliéry. Investor má zájem také o halu

Ústí n. L. – Zchátralé Lázně Dr. Vrbenského na Střekově koupí soukromý investor. Ve čtvrtek to potvrdila realitní kancelář Re/Max Vision.

Kolony kamionů blokovaly Předlice. Kvůli svátku v Německu

Předlice – Kolony kamionů ve čtvrtek ráno a dopoledne blokovaly Předlice. Museli zasáhnout strážníci městské policie, protože auta stála na nejrůznějších místech čtvrti.

Noční kontrola odhalila 69 cestujících bez jízdenky. Další bude v pátek

Ústí nad Labem - Několikrát do roka pořádá ústecký dopravní podnik noční kontroly jízdenek a kázně cestujících. Jedna z nich ve spolupráci s městskou policíí proběhla z pátka na sobotu.

Nohejbalisté uhráli remízu s lídrem druhé ligy

Chabařovice – Cennou remízu uhráli v pokračování druhé ligy nohejbalisté Chabařovic. Hráči Slovanu změřili na domácích kurtech síly s lídrem tabulky z Karlových Varů a utkání skončilo nerozhodně 5:5.