Beran: Jsme zase o krůček blíže k našemu cíli

Litvínov – Tahle výhra jim dodá potřebný klid. Fotbalisté Neštěmic zvítězili v krajském přeboru na půdě Litvínova 4:2 a znovu udělali pořádný krok k záchraně v soutěži. Momentálně jsou desátí a na předposlední Proboštov mají osmibodový náskok.

8.5.2017

Trenér Neštěmic Martin Beran.Foto: DENÍK/Rudolf Hoffmann

„Jsme o krůček blíže k našemu cíli,“ pochvaloval si po utkání trenér Českého lva Martin Beran.

Jeho tým přitom v Litvínově zapsal začátek zápasu a nevypadalo to s ním nejlépe. „Od druhé minuty jsme prohrávali. Pak jsme ale převzali iniciativu, Růžička srovnal na 1:1 a Vlasák ve 40. minutě korunoval naši převahu krásnou ranou ze třiceti metrů přesně do šibenice,“ povídal kouč.

TREFOVALI BRANKOVOU KONSTRUKCI

A nemuselo zůstat jen o výstavní trefy, Neštěmice totiž ještě nastřelily břevno a tyč.

„Bohužel do druhé půle jsme opět vstoupili laxně a domácí nás potrestali druhým gólem. Postupně jsme se ale opět dostali do tempa, Krok nejprve napálil tyč, ale dvacet minut před koncem už nás poslal do vedení Stehlík. Naši výhru pak pečetil dorostenec Kolenatý. Jsem rád, že jsme zápas dokázali otočit, jsou to pro nás hrozně důležité body. Musíme je ale potvrdit za týden v domácím utkání s Kadaní.“

Litvínov – Neštěmice 2:4 (1:2)Branky: Havlíček, Longauer – Růžička, Vlasák, Stehlík, Kolenatý. Rozhodčí: Marek. ŽK: 2:1. Diváci: 60.

Neštěmice: Čermák – Hönl, Klier (30. Duna), Holly, Hrabánek – Stukheil (90. Sloup), Vlasák, Krok, Stehlík (73. Kolenatý) – Růžička, Urbanszký.

8.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

V Jetřichovicích vítr vyvrátil stoletou lípu
6

Kraj zasáhly silné bouřky, na několika místech zastavily vlaky

Rozbité okno. Ilustrační foto

Vloupal se do bytu. Majitelka ale byla doma a vystrčila ho ze dveří

Násilník Bady míří znovu do vězení. Za loupeže s nožem v ruce si odsedí tři roky

Ústí nad Labem – Za dvě loupeže a vydírání půjde násilník Nikolas Bady na tři roky do vězení. Loni s nožem v ruce u ústeckého hlavního nádraží zaútočil na dva mladíky.

Ústí nad Labem - Vítej zlatý hattricku! Na známou hlášku Roberta Záruby si mohli v sobotu vzpomenout hokejbalisté ústeckého Coma Teamu. Ti totiž uspěli i ve druhém zápase finále 1.OHbL a kapitán Jan Čaloun tak mohl potřetí v řadě zvednout mistrovský titul.