Dubice rozstřílely Vaňov, ve vedení je stále tým Ravelu

Ústecko. – Zajímavé výsledky nabídlo 19. kolo druhé fotbalové třídy Ústecka. Hráči Dubic doma rozstříleli celek Vaňova 7:3 a oživili tak naděje na záchranu v soutěži. Tabulce dál kraluje Ravel, který po bezbrankové první půli zvítězil nad Valtířovem 3:1. Své utkání zvládly i Petrovice, když uspěly ve Chvojně.

29.4.2013

Fotbalisté Ravelu (pruhovaní) porazili Valtířov 3:1. Foto: DENÍK/Rudolf Hoffmann

2. třída – 19. kolo:

Trmice B – Skorotice 0:0. Rozhodčí: Kolman. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Domácí nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy, mužstvo podržel vynikající gólman Sládek.

Chabařovice – Mojžíř B 3:0 (2:0). Branky: Korunka 2, Kytka. Rozhodčí: Poborský. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Domácí měli v utkání více ze hry a mohli vyhrát i vyšším rozdílem.

Sebuzín – Chlumec B 5:2 (1:1). Branky: Purkard 2, Dvořáček 2, Z. Kubát – Weber, Červený. Rozhodčí: Zeman. Bez karet. Diváci: 70. Naprosto zasloužené vítězství domácích, kteří ve druhé půli soupeře jasně přehráli.

Ravel – Valtířov 3:1 (0:0). Branky: Pulko 2, Krok – Jaromír Dvořák. Rozhodčí: Mikan. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Po vyrovnané první půli se domácí ujali vedení, ale hosté rychle vyrovnali. Ravel měl ale více ze hry a dalšími dvěma góly zlomil odpor soupeře.

Dubice – Vaňov 7:3 (3:1). Branky: Petr Matzke st. 2, Jeníček 2, Tomáš Matzke, Tomáš Zrůst, Pavel Malejovský – Sibal 2, Krnáč. Rozhodčí: Sýs. ŽK: 4:3. Diváci: 30. Hosté se brzy ujali vedení, ale v 10. minutě už vedli domácí 2:1 a zbytek zápasu měli plně pod kontrolou, navyšovali skóre a zaslouženě zvítězili.

Malečov – Tisá 2:1 (1:0). Branky: Martin Kodaj 2 – Kalous. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 4:3. Diváci: 20. Domácí vedli v utkání už 2:0, ale hosté snížili a v závěru se hráči Malečova báli o výsledek.

Velké Chvojno – Petrovice 2:5 (2:4). Branky: Doležal 2 (1 z PK) – Kopecký 3, Mareš, Čihák. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Hosté byli v průběhu utkání lepším týmem a vyhráli zcela zaslouženě.

29.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

10

Seniorům a dětem se sníží limity pro doplatky za léky

Při povodních se utrhlo pět lodí. Dvě z nich museli pyrotechnici  odstřelit. Na snímku je jedno z plavidel, které se zaseklo o pilíř Nového mostu v Děčíně. Jeho vrak po odstřelu 		nedostal z vody ani vyprošťovací tank a bylo nutné jej rozřezat.
4

Povodeň 2002: Splašené lodě museli potopit, při jejich odstřelu zemřel muž

Ústí nad Labem - Kdo nikdy nehrál golf, asi bude protestovat, ale po dešti to není procházka lázeňským parkem. Ústecké hřiště je značně členité, každý hráč musí ujít cca pět kilometrů, ne všichni měli desítku kovových holí na kolečkách

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Ústecký kraj, ČR - Lidé dostanou možnost čerpat až tříměsíční placené ošetřovatelské volno na péči o vážně nemocné příbuzné. Senát ve středu schválil vládní novelu o nemocenském pojištění, která volno uzákoní.

Severní Terasa je pod dohledem strážníků. Kontrolují restaurace i bezdomovce

Ústí nad Labem - V těchto dnech pokračují preventivně bezpečnostní akce městské policie v restauračních zařízeních v obvodu Severní Terasa, se zaměřením na podávání alkoholu osobám mladším osmnácti let a na dodržování zákazu kouření v těchto provozovnách.

V Ústí mají pukomet! Vychová Slovan dalšího Neuvirtha?

Ústí nad Labem - V útrobách ústeckého zimního stadionu vzniklo brankářské centrum. Využívá mnoha specifických cvičení ale také pukometu.