Fotbalisté Trmic se dál vezou na vítězné vlně

Ústí n. L. – Čtyři zápasy, stejný počet výher. Fotbalisté Trmic v novém ročníku druhé třídy Ústecka zatím naplňují prognózy odborníků a dle očekávání bojují o brzký návrat do krajské 1.B třídy. Naposledy si doma poradili s Chabařovicemi 3:1 a v čele tabulky mají náskok tří bodů.

17.9.2013

Fotbalisté Trmic (vínové dresy) doma porazili Chabařovice 3:1.Foto: DENÍK/Rudolf Hoffmann

Trmice prohání hlavně celek Petrovic, nejlépe střílející tým soutěže. Druhý celek tabulky prohrál jen v úvodním kole soutěže, právě s Trmicemi, od té doby ale nezaváhal a své soupeře pokaždé přehrál minimálně o pět branek! I ve čtvrtém kole si Petrovičtí s chutí zastříleli, když na domácím trávníku smetli Velké Chvojno vysoko 7:1.

Nad očekávání dobře se zatím daří i rezervnímu týmu Mojžíře, který má na svém kontě osm bodů a naposledy si doma vyšlápl na ambiciózní Skorotice, které doma rozdrtil 6:1. Poslední v tabulce zůstávají fotbalisté Malečova, i přes překvapivou výhru 2:1 na penalty na půdě Tisé.

2. třída – 4. kolo:

Trmice – Chabařovice 3:1 (1:1). Branky: Melichar 2, Pokorný – Kytka. Rozhodčí: Poborský. ŽK: 1:2. Diváci: 50. V prvním poločase domácí spálili řadu šancí. Ve druhé půli byli hosté třicet minut lepší, ale v závěru zápasu Trmice dvěma góly rozhodly o své čtvrté výhře v letošní sezoně.

Malé Březno – Sebuzín 4:3 (2:1). Branky: Pekař ml. 2, Ajm, Hnízdil – Huml, Burgr, Focke. Rozhodčí: Mikan. ŽK: 4:4. Diváci: 40. Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Ještě v 75. minutě hosté vedli 3:2, závěr ale domácím vyšel a skóre otočili.

Tisá – Malečov 1:2 po PK (0:0). Branky: Feix – M. Kodaj. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Domácí sice měli v utkání převahu, ale když už si vypracovali vyloženou šanci, v koncovce selhali. Přesto mohli zvítězit, když v 70. minutě přišel do hry Feix a poslal Tisou do vedení. Po hrubé chybě domácí obrany těsně před koncem ale hosté z ojedinělé akce srovnali a v penaltách se nezmýlili.

Valtířov – Povrly 1:0 (0:0). Branka: Slezáček. Rozhodčí: Dirda. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Šance měly v utkání oba týmy, domácí byli ale o jeden gól lepší a zaslouženě vyhráli.

Mojžíř B – Skorotice 6:1 (3:0). Branky: Vondráček 2, Pavlík, Horváth, Sládeček, Růžek – Dobrotinský. Rozhodčí: Sýs. ŽK: 2:3. Diváci: 90. Mojžíř hrál dobře a už do přestávky si vypracoval tříbrankový náskok. Po pauze hosté snížili, ale domácí už si výhru vzít nenechali.

Petrovice – Velké Chvojno 7:1 (2:1). Branky: Kopecký 3, Glaser 2, Mareš, Machek – Patrik Fiala. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Petrovice se trápily v koncovce jen v první půli, kdy navíc prohrávaly, ale ve druhé půli na hřišti jasně dominovaly a zaslouženě vyhrály.

Chlumec B – Vaňov 3:0 (1:0). Branky: Jakubec 2, Švanda. Rozhodčí: Doubek. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (Mackovič). Diváci: 50. Domácí vyhráli zaslouženě, byli lepším týmem. V první půli byl sice Vaňov nebezpečný, ale své šance neproměnil a hráči Chlumce po přestávce definitivně pojistili své vítězství.

17.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

14

Vlaky do hor na trati Most - Moldava využívá spousta turistů i sportovců.

Motoráky na Moldavu letos nevyjedou. Oprava vázne

Věčně mladý Jiří Suchý: Uvědomil jsem si, že se už blíží střední věk

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ – Ačkoliv Jiřímu Suchému, všeumělci, ověnčenému řadou prestižních ocenění, bylo nedávno 86 let, je stále velmi aktivní.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Neštěmice mají dva body, trenér ale spokojen není

Neštěmice, Litoměřice – Fotbalisté Neštěmic zabrali a konečně slaví v krajském přeboru bodový zisk. V duelu na půdě Litoměřicka zvítězili 5:4 na penalty, jenže ještě v 80. minutě vedli 4:2.

Ústí nad Labem - Stovky lidí začaly v neděli ještě před čtrnáctou hodinou, kdy bylo oficiální zahájení, plnit louku kolem Erbenovy vyhlídky. Konala se zde po několika letech znovuobnovená drakiáda.