Malečov jsme podcenili, uznal trenér Chabařovic

Ústecko – Fotbalisté Chabařovic vybojovali v Okresním přeboru výhru s pořadovým číslem třináct. V úvodním kole jarní části se doma nadřeli s Malečovem 3:2, když o výhře rozhodli až v 90. minutě!

29.3.2017

Fotbalisté Chabařovic. Ilustrační foto.Foto: Rudolf Hoffmann

„Z výkonu jsem zklamaný. Malečov hrál výborně a asi jsme ho podcenili," uznal kouč Aleš Miltner a dodal:

„Po první půli to mohlo být 5:0, měli jsme pět tutovek, ty jsme ale neproměnili. Po přestávce soupeř vyrovnal. Oceňuji ale, že to hráči nevzdali a v 90. minutě udeřili ze zkráceného rohu. Jsem rád, že plníme cíl, který jsme si dali v létě. Teď nás čeká těžký zápas v Chlumci. Snad přidáme ještě čtrnáctou výhru," přeje si kormidelník Chabařovic.

2. třída – 14. kolo: SKP Sever – Velké Březno B 4:1 (2:0). Branky: Lukeš 2, vlastní, Balko – Secký. Rozhodčí: Druga. ŽK: 2:2. Diváci: 30.
Trmice B – V. Chvojno 3:2 (0:0). Branky: Auervek, vlastní Šimák, Greé – Tikovský, Revaj. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 1:0. Diváci: 20.
Malé Březno – Vaňov 1:2 (1:1). Branky: Vojtěch – Trux, Caninec. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 2:0. Diváci: 60.
Chabařovice – Malečov 3:2 (2:0). Branky: Krok 2, Kršňák – Kremr, Zalabák. Rozhodčí: Faigl. ŽK: 2:2. Diváci: 30.
Sebuzín – Chlumec B 1:2 (1:0). Branky: Burgr – Drábek, D. Veselý. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 0:1. Diváci: 40.
Mojžíř B – Valtířov 2:1 (1:0). Branky: M. Vondráček 2 (obě z PK) – Slezáček z PK. Rozhodčí: Krýsl. ŽK: 2:1. Diváci: 140.

29.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Zastupitel Martin Mata.

Primátorka Věra Nechybová nahradí Martina Matu v dozorčí radě SČVaK

Ústecký aktivista Lukáš Blažej.
3 3

Magistrát jde aktivistovi po krku, policie se nestačí divit

Ústí nad Labem, Česká Kamenice – Na mistrovství ČR kadetů a juniorů do České Kamenice doprovázel trenér ústeckého Uni Sport Clubu trenér Martin Svoboda tři mladé sportovce. V kategorii kadetů reprezentovali jeho boxerskou stáj Miroslav Krupa a Rudolf Mirga.