Ravel vysoko vyhrál a dostal se do vedení

Ústecko – Do čela druhé třídy se díky vysoké výhře dostal Ravel, druhé Petrovice však mají na kontě stejný počet bodů a odložený domácí duel se Sebuzínem k dobru.

5.11.2012

Mojžířská rezerva zahájila dobře a ujala se dvoubrankového vedení. Hosté srovnali a dokázali v 76. minutě vyrovnat i na konečných 3:3.Foto: DENÍK/Rudolf Hoffmann

Chlumec B – Valtířov 4:4 (2:1). Branky: Uhlíř 3, Elko – J. Dvořák 3, D. Šumpík. Rozhod.: Škvor. ŽK: 4:1. Diváci: 30.
Domácí celek vedl 2:0, ale nakonec na konečných 4:4 vyrovnával v poslední minutě.

Mojžíř B – Vaňov 3:3 (2:2). Branky: Pavlík, Vondráček, Horváth – Kodat 2, Němeček. Rozhodčí: Poborský. ŽK: 2:4. Diváci: 100.
Mojžířská rezerva zahájila dobře a ujala se dvoubrankového vedení. Hosté srovnali a dokázali v 76. minutě vyrovnat i na konečných 3:3.

Dubice – Skorotice 4:2 (2:2). Branky: Jeníček 2, T. Zrůst, P. Zrůst – Vonka, Jun. Rozhodčí: Materna. ŽK: 1:3. Diváci: 40.
Domácí byli na podzim konečně kompletní a na výsledku to bylo znát.

Sebuzín – Velké Chvojno 4:2 (1:0). Branky: Jan Dvořák 2, Dvořáček, Purkard – Patrik Fiala, Šlefr. Rozhodčí: Druga. ŽK: 4:4. Diváci: 50.
Sebuzín podal kvalitní výkon a zaslouženě vyhrál.

Chabařovice – Petrovice 0:3 (0:1). Branky: Radek Liška, Fryček, Mareš. Rozhodčí: Škvor. ŽK: 1:2. Diváci: 40.
Vyrovnané utkání, které rozhodla druhá trefa hostí.

Ravel – Malečov 10:0 (7:0). Branky: Krok 3, Vyšata 2, Novák 2, Vyleťal, Petr, Kroutil. Rozhodčí: Kolman. ŽK: 1:0. Diváci: 50.
V 5. minutě vedli domácí 2:0, v poločase už 7:0.

Trmice B – Tisá 2:3 (2:1). Branky: Auervek, Brodský – Kudrman 2, Feix. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 2:2. Diváci: 50.
Po vystřídání domácího Brodského hosté stav otočili.

Dohrávka 3. třídy: Telnice – Petrovice B 7:2 (1:1). Pajkrt 5, Kuchařík, Benedict – Skála, Hrabánek. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:3. Diváci: 30.
V dohrávce se hosté položili po třetí inkasované brance a domácí Pajkrt dal pět branek.

Autor: Otakar Gabriel

5.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Přestanov hostí další ročník nohejbalového turnaje.

Přestanov hostí 8. ročník Memoriálu Ladislava Kardy

Mladiství vrazi, kteří ukopali bezdomovce.

Ukopali bezdomovce. Nebýt mladiství, mohli vrazi dostat doživotí

Do vinotéky na Klíši si už nezajdete, novela zákona jí zlomila vaz

Ústí nad Labem - Novela zakazuje prodej sudových vín nevýrobcům.

Labuť spolkla rybářskou nástrahu a vlasec se jí omotal okolo nohy

Vaňov - Další záchranu labutě si připsali ústečtí strážníci. V úterý vyjížděli do Vaňova k labuti, která byla zamotaná v rybářském vlasci a bez cizí pomoci by zřejmě uhynula.

Svádov – Marná snaha. Hráči amerického fotbalu SC Blades Ústí nad Labem se do baráže o účast v nejvyšší soutěži nepodívají. Definitivně o tom rozhodlo až závěrečné kolo 2. ligy, ve kterém Ústečané doma nestačili na Pilsen Patriots a prohráli překvapivě vysoko 6:41.

AUTOMIX.CZ

Metalex, společnost později známá jako MTX, si za více než čtyřicet let vydobyl zvláštní místo v historii českého motorsportu a automobilového průmyslu. Za socialismu v tomto podniku vznikla řada podivuhodných aut, krátce po revoluci se firma zase proslavila přestavbou škodovek na kabriolety.  Dokonce postavila i supersport.