Fotbalisté Neštěmic si vezou ze Štětí nelichotivý výsledek, porážku 6:2. Před trenérem Beranem však stál náročný úkol, při absenci pěti hráčů základní sestavy vyslal proti Štětí, které sestoupilo z divize, velmi mladý tým, v němž byl nejstarší pětadvacetiletý Lukáš Krok, nejmladšímu Dunovi ještě nebylo ani 18 let!

První poločas příliš šancí nenabídl, na úvodní trefu domácích odpověděl parádní ranou do šibenice z dobrých 30 metrů Memeti. Po změně stran však Štětí udeřilo, pokaždé po neproměněné šanci Neštěmických.

„První poločas byla zasloužená remíza, ve druhé půli jsme ale dostali všechny branky po našich neproměněných šancích, které soupeř tvrdě trestal,“ mrzelo trenéra Berana. Ten však věří, že jeho tým se brzy oklepe. „Výsledek vypadá hrozivě, máme však mladý a odolný tým a věřím, že i když v dalším kole bude Žatec favorit, můžeme ho potrápit,“ dodává lodivod Neštěmic.

Štětí - Neštěmice 6:2 (1:1)
Branky: 19. Vokoun Jiří, 48. Vokoun Jiří, 56. Vokoun Jiří, 62. Vacek Jiří, 69. Brandejs David, 88. Vokoun Jiří - 35. Memeti Adrian, 71. Janda Jakub
ŽK: 2:3. Rozhodčí: Černý. Diváci: 150
FK Neštěmice: Čermák - Hönl, Klier, Lehký, Wajshajtl (62. Janda), Stukheil (75. Farkaš), Memeti, Maštalíř, Reischel, Krok, Duna (84. Páv)