Test Spiel úspěšnější pro Drážďany, ovšem Arma mile překvapila

Ústí n. L. – Fotbalisté Ústí se v přípravném utkání utkali s těžkou váhou. Bohužel padli 0:4.

1.9.2017

Fotbalisté Ústí (v modrém) se střetli v přípravě s Dynamem DrážďanyFoto: Deník / Pech Karel

Arma má za sebou náročnou prověrku ale i cennou zkušenost. Volno v reprezentační přestávce si vyplnila modelovým zápasem s Dynamem Drážďany, které skončilo loni 5. ve 2. Bundeslize!

Drážďany vstřelily v každém poločase dva góly, do každého dějství nasadily jinou jedenáctku. To Ústí testovalo méně vytížené hráče, střídalo však o poznání méně. Za hosty nastoupil i ústecký rodák Vasil Kušej, jenž ve druhém poločase vstřelil gól a na druhý nahrál.

„Původně měli hosté přivést širší kádr, nakonec přijel celý tým, pro nás ale jedině dobře. Bylo zajímavé vidět konfrontaci mezi druhou českou a druhou německou ligou,“ nelitoval Petr Fousek faktu, že Drážďany nakonec přijely takřka kompletní. Právě Fousek vedl tým z lavičky jako trenér, hlavní kouč Skála je totiž s reprezentací do 20 let v Portugalsku.

„Kvalita Drážďan byla znát, jsme ale rádi, že jsme volno vyplnili takovým zápasem,“ dodává Fousek. „Osobně jsem měl ze zápasu větší obavy, protože Drážďany mají sílu. Dostali jsme dva hloupé góly, nedostat je, mohl to být fantastický výsledek. Báli jsme se, aby se nikdo nezranil, nakřáplé hráče jsme šetřili. Teď už se budeme v klidu připravovat na Třinec.“

Autor: Daniel Brzák

1.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
Vinobraní ve Velkých Žernosekách 2016
35

Soutěž: Vyhrajte s Deníkem lístky na vinobraní do Velkých Žernosek

Velká rekonstrukce plynu a kanalizace ve čtvrtek 21. září dopoledne uzavřela na dva až tři týdny křižovatku Dlouhá - Pařížská.
5

Křižovatku v Ústí zabrali stavaři. Řidiči musí centrum objíždět

Pět dnů, tři zápasy u soupeřů, aneb zápasový trip jako v NHL

Ústí nad Labem - Hokejisté Ústí si mohou díky šňůrám zápasů venku připadat jako v NHL.