2. třída – 10. kolo:

Tisá – Malé Březno 4:0 (3:0). Branky: Hanzl 2, J. Povejšil ml., Kudrman. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Hosté se v první půli zaměřili především na obranu, přesto se domácím podařilo vstřelit tři góly a prakticky tak rozhodnout o osudu celého utkání.

Valtířov – Sebuzín 0:5 (0:1). Branky: Schmidt 2, Ehl, Jaroš, Z. Kubát. Rozhodčí: Miltner. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Hosté se brzy ujali vedení a Valtířov do přestávky neproměnil dvě velké šance. Po pauze už byl Sebuzín jasně lepší.

Chabařovice – SKP Sever 3:0 (1:0). Branky: Čisár 2 (1 z PK), Balkó. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Domácí měli v utkání mírnou převahu, ale hosté předvedli kvalitní výkon. Rozhodnutí přišlo až v závěru, kdy Chabařovice proměnily penaltu a pak přidaly i třetí gól.

Malečov – Skorotice 3:1 (1:0). Branky: Puky, Veselý, Procházka – Palivec. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 3:1. Diváci: 25. Hosté už v 1. minutě neproměnili penaltu. Po pauze byli domácí lepší a zaslouženě vyhráli.

V. Chvojno – Chlumec B 9:1 (3:1). Branky: Máček 2, Jiří Limr 2, Jan Černý ml. 2, Janowicz, Šlefr, Tikovský – Peteřík. Rozhodčí: Zeman st. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Jednoznačné vítězství domácích, kteří další šance ještě neproměnili.

Mojžíř B – Povrly 6:3 (1:1). Branky: Král 3 (1 z PK), Vondráček 2, Sládeček – Fojtík, L. Smoleňák, Škoda. Rozhodčí: Škvor. ŽK: 2:1. Diváci: 110. V první půli byl k vidění vyrovnaný duel. Po přestávce domácí zvýšili tempo a v 71. minutě vedli už 4:1. Pak ale hosté dvěma góly v rozmezí šesti minut snížili na 3:4. Odpor soupeře zlomil Mojžíř až v závěru dvěma góly Vondráčka.

Přestanov B – Svádov 2:1 (1:0). Branky: Herián, Veselý – Hovhanisjan. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 2:3. Diváci: 20. Vyrovnané utkání se hrálo na těžkém terénu. Domácí se po pauze dostali do vedení 2:0, hosté už stačili jen snížit.