Valtířov doma nezvládl přestřelku se Skoroticemi, Povrly prohrály s nováčkem SKP Sever a Sebuzín doma ztratil dobře rozehraný duel se Svádovem.

I přes první zaváhání zůstávají hráči Valtířova v čele tabulky, na čtveřici pronásledovatelů už ale mají náskok jediného bodu. Na první body naopak dál čeká Malečov, který tentokrát prohrál doma s Velkým Chvojnem.

2. třída – 4. kolo: Valtířov – Skorotice 4:5 po PK (3:4). Branky: M. Dvořák 2, Jackel, Slezáček – Maturkanič, Palivec, Smolík, Vonka, rozh. PK Votrubec. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Blažek). Diváci: 100. Vyrovnaná přestřelka. Domácí vedli ve 25. minutě už 3:2, ale hosté ještě do přestávky otočili. Ve druhé půli však Valtířov vyrovnal a v rozstřelu měli více štěstí Skorotice.

SKP Sever – Povrly 3:1 (2:1). Branky: Dvořák, Deutsch, Strádal z PK – Z. Škoda. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 1:3. Diváci: 30. První poločas byl vyrovnaný, domácí kombinovali a hosté spoléhali na brejky. Rozhodnutí přišlo v 73. minutě, kdy proměnil Strádal penaltu.

Sebuzín – Svádov 2:3 (2:1). Branky: Schmidt 2 – Dvořák, Vanša st., Nesvadba. Rozhodčí: Elmerich. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Domácí v poločase vedli, ve druhé půli ale převzali iniciativu hosté a dvěma góly skóre otočili.

Malé Březno – Chlumec B 3:2 (0:2). Branky: Pekař ml. 2, Bude – Belo, Peteřík. Rozhodčí: Druga. ŽK: 2:2. Diváci: 50. V první půli byli domácí lepší, přesto prohrávali 0:2. Po přestávce už ale začali proměňovat šance a nakonec výsledek otočili.

Tisá – Mojžíř B 5:0 (1:0). Branky: Hanzl 3, Podráský, Constantinou. Rozhodčí: Mollinger. ŽK: 1:3. Diváci: 60. V utkání plném šancí domácí dlouho zahazovali, co se dalo. Odpor soupeře zlomili až v závěru, díky střelecké potenci Hanzla. Hosté ve druhém poločase neproměnili penaltu.

Chabařovice – Přestanov B 4:1 (1:0). Branky: Čisár, Balkó, Šimice, Korunka – Weber. Rozhodčí: Škvor. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Utkání mělo jednoznačný průběh, domácí byli jasně lepší a řadu dalších šancí ještě neproměnili.

Malečov – V. Chvojno 2:3 (1:3). Branky: Hart, Veselý – Doležal, Král, Štolba. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a drželi míč na kopačkách, hosté ale z brejků trestali jejich chyby.

Pořadí:
1. Valtířov 10, 2. Svádov 9, 3. Povrly 9, 4. Chabařovice 9, 5. Sebuzín 9, 6. SKP Sever 8, 7. Tisá 7, 8. V. Chvojno 5, 9. Skorotice 5, 10. Mojžíř B 4, 11. Chlumec B 3, 12. M. Březno 3, 13. Přestanov B 3, 14. Malečov 0.

Nejlepší střelci: 7 – Hanzl (Tisá), 6 – Prokeš (Svádov), 5 – M. Dvořák (Valtířov), 4 – Pekař ml. (M. Březno).