Tomášové měli nabito

ÚSTÍ NAD LABEM - Zápas pravdy, který musel rozhodnout. Za nerozhodného stavu 2:2 v sérii byl dějištěm poslední bitvy v play off první hokejové ligy ústecký zimní stadion. Domácí Lvi, nebo Chomutov? Kdo si zahraje vytouženou extraligu? Tyto otázky musely být včera zodpovězeny.

17.4.2007

Tradice rychlého gólu zachována

Jak už se stalo v duelech v Ústí zvykem, Chomutov rychle inkasoval. Po 43 sekundách zaúřadovali tři Tomášové. Po akci Tomášů Martince a Micky skóroval Tomáš Klimt, a do role nevěřícího Tomáše se dostal chomutovský gólman Horčička. Hosté ale mají Jeslínka, který se v polovině první třetiny postaral o vyrovnání.

Klid do domácích řad přinesly dvě trefy v prostřední dvacetiminutovce. Velký den měl Klimt, který ve 28. minutě otočil po přihrávce Martince skóre opět ve prospěch domácích a těsně před odchodem do kabin nabil Antoš Grofovi a jeho dělovku zastavila až síť za Horčičkovými zády.

Konec byl sladký

Do hry se mohli hosté dostat v úvodu třetí třetiny při vyloučení Liščáka, ale Lvi oslabení přečkali bez úhony, naopak sami v 53. minutě udeřili potřetí v utkání v přesilovce. Opět úřadovala řada Tomášů a Horčičku překonal Micka.

Hosté byli na kolenou a zvednout se jim nepomohla ani dvojnásobná přesilovka trvající 56 sekund, když trestnou lavici zahřívali Liščák a Nádašdi. Posledním zoufalým pokusem Chomutova byla hra bez brankáře, tu však potrestal střelou do opuštěné svatyně Janků. A pak se už slavilo!!

Ústí – Chomutov 5:1 (1:1, 2:0, 2:0). Branky: 1. a 28. Klimt, 39. Grof, 53. Micka, 59. Janků – 10. Jeslínek.. Rozhodčí Minář, Šindler – Padevět, Čížek. Vyloučení 9:9, využití 3:0, oslabení 1:0. 6500 diváků.

Ústí: Zikmund – Grof, Nádašdi, Zápotočný, Hořava, Houdek, Ficenc, Kolafa – Janků, Pazourek, Antoš – Micka, Martinec, Klimt – Klobouček, Slížek, Liščák – Vítek, Přeučil, Kloz.

Chomutov: Horčička – Bombic, Trefný, Chatrnúch, Černý, Nosek, Révay, Vaněček, Malínský – Boušek, Šíp, Polodna – Jíra, Kostourek, Mikšovic – Jeslínek, Charousek, Hašek – Polanský, Heinisch, Tauš.

17.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Balet je dřina pro lachtany i zábava pro každého.
24

Festival Závislý Zubr ve znamení myslivosti láká na lachtany

Ilustrační fotografie.

V Teplicích v pátek začíná Czech Fashion Week 2017

AKTUALIZUJEME

Nedůstojné divadlo kolem dozorčí rady zoo uspíšilo jmenování nového ředitele

Ústí nad Labem - Ústečtí radní na svém mimořádném zasedání ve čtvrtek dopoledne jmenovali nového ředitele ústecké zoo. Podle očekávání se jím stal Roman Končel, který byl dosud pověřen vedením zahrady.

Naháč pobíhal po Stříbrnické. Skončil na psychiatrii

Ústí nad Labem - Stříbrnickou ulici s nudistickou pláží si zřejmě spletl ve čtvrtek dopoledne 35letý muž. Pobíhal zde totiž úplně nahý. Na místo se na základě telefonátu vydala hlídka strážníků.

Tisá i Střekov slaví, s Láďou Vízkem dorazí hvězdy

Ústecko - Fotbalové kluby Spartak Tisá a TJ Střekov slaví 70 let od svého založení. Oba kluby si na oslavy pozvaly velkolepé hosty. Do Tisé dorazí stará garda pražské Sparty, na Střekov zase Kozlovna Ládi Vízka!

Kraj zasáhly silné bouřky, na několika místech zastavily vlaky

Ústecký kraj – Silné bouřky se ve čtvrtek 22. června podle očekávání přesunuly z Německa na sever Čech. Počasí ve večerních hodinách působilo problémy na několika železničních tratích.