Olomouc porazila Lvy už potřetí

Olomouc - V předposledním kole nadstavbové části podlehl celek Ústeckých Lvů v Olomouci 2:5 a se stejným soupeřem prphrál již potřetí ze čtyř vzájemných zápasů.

5.2.2011

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Již v 5. minutě byl stav 2:1, když na trefu Haluzy odpověděl bleskově Handlovský, ale domácím vrátil vedení Kucharczyk.

Druhá třetina přinesla po brance na každé straně, když po trefě olomouckého Šedivého kontroval Klobouček.

V posledním dějství už ale mířili přesně hráči celku z Hané.

V poslední duelu nastavby hostí ústecký celek v pondělí od 18 hodin Beroun.

HC Olomouc - HC Slovan Ústečtí Lvi 5:2 (2:1, 1:1, 2:0).

Branky a nahrávky: 2. Haluza (Mikel), 5. Kucharczyk (Nedbálek, Domin), 26. Šedivý (Staněk), 49. Koma, 56. Šedivý (Černý, Polodna) - 3. Handlovský (Hanzl), 33. Klobouček (Hanzl, Handlovský). Rozhodčí: Trombík – Klein, Kašík. Vyloučení: 2:3, navíc TS pro ÚL. Využití: 1:1.

HC Olomouc: Žigárdy – Mikel, Ondrušek, Tesařík, Koma, Nedbálek, Staněk – Kolouch, Pekr, Ministr – Kucharczyk, Domin, Haluza – Šedivý, M. Černý, Polodna – Meidl, Brančík, Chomič.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Orct - Němeček, Gureň, L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, K. Černý, Vobořil - Šagát, Mikulík, Ludvík - Čurilla, Alinč, Hampl - Diviš, Pajič, Rod - Sklenička, R. Hanzl, Handlovský - Roubík.

Autor: Otakar Gabriel

5.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

Z archivu Olgy Roučkové.
7

První česká žena na čtyřkolce, která bude na Dakaru, je z Děčína!

V národním parku objevili vzácného netopýra Saviova.

V národním parku objevili vzácného netopýra

Na hradbách Střekova strašil slavný hudební skladatel Richard Wagner

Střekov - Uplynulo 175 let od návštěvy Richarda Wagnera na Ústecku. Připomínku chystá pouze hrad Střekov. Tuto neděli.

Dostáváme hodně branek, není to dobré, ví Antonín Melka

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Slovan má zatím k ideálním výkonům v přípravě daleko. Hoří především obrana.