Lvi na jihu Čech branku neinkasovali, nyní míří do Benátek

Ústí nad Labem – Čtyři střetnutí v halách soupeřů čekají na ústecké hokejisty v prvoligové soutěži. A středeční zápas v Písku, který Lvi vyhráli s přehledem 5:0, byl druhý v řadě. Předtím podlehli v Třebíči 2:3 po prodloužení.

21.10.2011

Trenér Petr Rosol.Foto: Archiv Deníku

Do vedení se dostal ústecký celek díky trefě Handlovského, ale o výsledku rozhodlo druhé dějství zápasu. Na 2:0 zvýšil Šagát a po dvou slepených gólech Roda a Pavlíka bylo rozhodnuto.

V závěrečné třetině už pouze Kovář pečetil výsledek. Do branky se po přestávce vrátil Orct a puk za svá záda nepustil.

„Tentokrát jsme na rozdíl od našich posledních dvou zápasů, kde jsme ztratili body, předvedli dobrý výkon. Na začátku si domácí vytvořili několik dobrých šancí, ale Orct dokázal všechny příležitosti Písku pochytat. Myslím, že zbytek zápasu jsme měli v našich rukou,“ pochvaloval si na klubovém webu kouč Ústeckých Lvů Petr Rosol.

Na jeho svěřence nyní čekají ještě dvě cesty za soupeři. Již zítra hrají Lvi v Benátkách nad Jizerou, v pondělí vyrazí na Vysočinu, k souboji s Havlíčkově Brodu a ve středu 26. října se opět představí na domácím ledě v souboji s rivalem z Chomutova.

Ten se ve středu představil v Benátkách a podlehl zde po nájezdech 4:3 a už v desátém utkání v řadě celek Benátek bodoval.

A na Lvy čeká nepříjemný soupeř, který je v tabulce na čtvrtém místě a na ústeckého lídra soutěže ztrácí šest bodů. V první čtvrtině soutěže využili Lvi domácího ledu a Benátky porazili 5:2.

Autor: Otakar Gabriel

21.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Chcete pracovat u policie a hasičů? Máte šanci!

Prevencí proti žloutence je i hygiena. Ilustrační snímek

Žloutenka řádí v Krásném Březně. Více v sobotním Ústeckém deníku!

Orientální krásky Karima lákají na lekce nejen pro pokročilé

Ústí nad Labem - Neděle 23. července je pro zájemce o orientální tanec druhou šancí léta 2017, kdy lze navštívit kurzy tance Orientu.

Nejvytíženější křižovatkou se projíždí pod Mariánskou skálou

Ústí nad Labem - Křižovatkou s nejrušnějším provozem v centru krajského města je křižovatka ulic Hrnčířská a Přístavní. V průběhu června jí projelo celkem 1 094 586 vozidel.

Severní Čechy - Celý týden se můžete válet na italské pláži, stačí poslat foto do soutěže Deník na dovolené a vyhrát.

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.