Slovan otočil skóre, vedení však neudržel. Kadaň mu oplatila porážku

Ústí n. L. - Hokejisté Ústí nezvládli reparát za výkon v Benátkách a padli i doma s Kadaní.

17.8.2017

Hokej HC Slovan Ústí nad Labem a KadaňFoto: Deník / Pech Karel

Hokejisté Slovanu nastoupili v domácím prostředí proti Kadani s cílem otestovat posledních pár hráčů, a také odčinit katastrofální výkon z Benátek. „Chybí nám klasický rozrážeč před branku,“ hlásil nedostatky trenér Mach, Ústí tak zkoušelo hromotluka Štěpánka z pražské Sparty.

Jenže už v 9. minutě ztrácelo 0:2, navíc Kadaň byla lepší. Slovan ale přidal, nejprve snížil po ukázkové teči Gengel, následně trefil Markulinec tyč. Právě on pak ve třetí části vyrovnal, za necelou minutu po brance Melky už Slovan vedl.

Jenže nedokázal využít přesilovku 5 na 3, což Kadaň v závěru potrestala. V posledních pěti minutách vstřelila tři branky, čímž strhla vítězství na svou stranu.

„Další zoufalý výkon. Když už zabereme a otočíme skóre, uděláme zbytečný faul a necháme si utéct celý zápas,“ hodnotilo se těžce trenéru Machovi.

Ústí – Kadaň 3:5 (0:2, 1:0, 2:3)
Branky a nahrávky: 24. Gengel (Zdvořáček), 48. Markulinec (Gengel, Vaněk), 49. Melka (Macek) – 4. Blaha (Černý, Wágner), 9. Hejcman (Hlava), 56. Šťovíček (Hlava), 59. Hlava (Hejcman), 60. Wágner (Szathmáry, Tůma)
Rozhodčí: M. Novák, J. Volf – Janíček, Šerý. Diváci: 453

Ústí: Soukup (Volke) – Husák, Bernad, Vl. Brož, M. Vágner, Mlčoch, Hes, M. Zdvořáček, R. Vaněk - Macek, Roubík, Melka - P. Štěpánek, Vrdlovec, D. Merta - Dufek, L. Volf, Severa - Markulinec, Gengel, Mical

Autor: Daniel Brzák

17.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
Kladno - Ústí nad Labem.
11

Rytíře doma drtila koncovka, Ústí přetlačili až v prodloužení

Bývalá služebna městské policie v Matiční ulici.
4 5

Mladík dům v Matiční už nechce

Meningokok vzal dívce obě nohy. Chce se vrátit ke sportu

Ústecký kraj - Lidé mohou dívku finančně podpořit zakoupením kalendáře.

Jsem nervózní. Chci, aby byl Adam mistr, říká manželka Lacka. Rady mu nedává

Le Mans (Od zpravodaje Deníku) – Pokaždé, když po závodě vyskočí z tahače, obejme a políbí manželku. Český trucker Adam Lacko z Buggyry kočuje po Evropě společně se svojí ženou Kateřinou a čtyřletým synem Nicolasem.