Slovan v Havířově padl. A čeká ho lídr z Boleslavi

Havířov – Už je to obehraná písnička. Ústečtí hokejisté se letos na kluzištích soupeřů trápí. Až na výjimku na ledě posledních Benátek nad Jizerou, kde minulý týden vyhráli 2:1 po nájezdech, jsou jejich venkovní výkony jedním velkým zklamáním.

10.11.2013 3

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Jan Pavlíček

Z osmi posledních výjezdů přivezli Severočeši právě jen dva body z Benátek, naposledy v sobotu ztratili dobře rozehraný zápas v Havířově, kde padli 1:2.

„Utkání se mi hodnotí těžce. Ještě po dvou třetinách jsme vedli, a mysleli jsme, že to udržíme. Na začátku třetí třetiny jsme však dvakrát inkasovali, a i když jsme pak měli tlak i šance, vyrovnat se nám už nepodařilo," litoval na klubovém webu hokejistů Havířova ústecký kormidelník Jaromír Šindel.

Jeho tým přitom tentokrát neodehrál špatný zápas a už v 9. minutě šel do vedení. Boháč tečoval ránu Grina a Lvi měli rázem důvod k radosti. Pak už si své vedení jen hlídali.

„Čekali jsme od soupeře defenzivní taktiku. Dvě třetiny to hostům vycházelo, ale nám se podařilo na začátku třetí třetiny dvakrát skórovat. Pak jsme sice díky zbytečným faulům dovolili hostům v přesilovkách naše vedení ohrozit, ale díky bojovnosti a štěstí už jsme to udrželi," pochvaloval si domácí trenér Jan Daneček.

Severočeši tak v tabulce klesli až na 11. příčku. Těšit je sice může fakt, že se nyní dvakrát představí na domácím ledě, zápasy s vedoucí Mladou Boleslaví (pondělí, 18.00) ani třetí Olomoucí (středa, 18.00), ale jistě nebudou vůbec jednoduché.

AZ Havířov – Ústečtí Lvi 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 41. Klimša (Jakúbek), 43. Škumát (Roupec) – 9. Daniel Boháč (Grin, Baránek). Rozhodčí: Mrkva, Schmejkal – Lukš, J. Novák. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 2336.

Havířov: L. Daneček – Bezuška, Vosátko, Roupec, Krisl, Koma, Klimíček, P. Rimmel – Sztefek, E. Němec, Klimša – J. Daneček ml., Šlahař, Jakúbek – Říčka, O. Šedivý, Maruna – Škumát, R. Haas, M. Rimmel. Trenér: Jan Daneček.

Ústečtí Lvi: J. Dlouhý – K. Černý, Smetana, Grin, Sklenička, Vl. Brož, Vaněk – J. Kloz, Roubík, P. Přeučil – Baránek, V. Meidl, Daniel Boháč – Dostálek, Rod, D. Tůma – Vávra. Trenér: Šindel.

10.11.2013 VSTUP DO DISKUSE 3

Dětský den si holky a kluci užili v Cukrárně U Jenčů v Doběticích.
10

Ilustrační snímek.

Nová škola ve Vaňově má pět volných míst

Břestovec pomohl ošetřit stromy

Ústí nad Labem - Památná lípa U Zvoničky v Neštěmicích nebo Památný dub v Krásném Březně. Tyto a další ústecké stromy pomohl ošetřit ústecký břestovec ve Smetanových sadech.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Ústí nad Labem - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 21. týdnu roku 2017.

Blejdi prahnou po pomstě! Doma hostí Aligators

Ústí nad Labem – Nastal čas vendety! Hráči amerického fotbalu SC Blades Ústí se v neděli postaví největšímu favoritovi druhé ligy. Do Svádova přijedou brněnští Aligátoři, kteří loni ovládli třetí ligu a letos o soutěž výše zatím nepoznali hořkost porážky.