Ústí n. L. - Více než tisícovka diváků aplaudovala vestoje. Hala Slunety na Klíši přivítala po dlouhých 23 letech reprezentaci futsalu a přestože čeští hráči v přátelském utkání na domácí půdě nepřetlačili bojovné Rumuny a prohráli smolně 2:3, příznivci „kulatého nesmyslu" se skvěle bavili!

9.2.2017

Čeští futsalisté v Ústí podlehli Rumunsku 2:3.Foto: Deník/Karel Pech

Národní tým předvedl v Ústí nad Labem bleskový nástup, už ve 4. minutě rozjásal publikum Hrdina a za další tři minuty přidal druhý gól do sítě v tu chvíli bezradných Rumunů skvěle hrající Záruba.

Pak ale soupeř srovnal krok a ve 13. minutě, po sporně odpískané ruce, snížil z penalty Matei. Otřesení Češi navíc za dvě minuty znovu inkasovali a drama bylo na světě.

DRAMA VYVRCHOLILO V ZÁVĚRU

Ve druhém dějství se Češi tlačili za vítězstvím a Záruba dvakrát orazítkoval tyč, rozhodující úder ale přišel na druhé straně, ve 36. minutě rozhodl Csoma.

Poslední přípravný zápas před dubnovou kvalifikací na ME v Kazachstánu tak českým hráčům nevyšel dle představ, srdce Ústečanů si ale získali!

Česká republika - Rumunsko 2:3 (2:2)Branky: 4. Hrdina (Míča), 7. Záruba (Kovács) – 13. R. Matei z PK, 15. Raducu (C. Matei), 36. Csoma. Rozhodčí: Ciobanu (Rum.), Cílek. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Belej). Diváci: 1075.

ČR: Vahala (13. na PK Gerčák) – R. Mareš, Míča, Kovács, Záruba – Hrdina, Cupák – D. Drozd, Belej – připraven P. Drozd, připraven Holý. Trenér: Neumann.

9.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
Benefice pro Petra Marka.

Policisté hrají pro kolegu. V sobotu v loděnici

Ústečtí Blades. Ilustrační foto.

Aligátoři se zakousli a už Blejdy nepustili

Dobětice - V Cukrárně U Jenčů připravila paní Hechterová jako každý rok pro rodiče dětí ze svých kroužků pálení čarodějnic s programem. Už na středu a tudíž šlo o první čarodějnice na Ústecku. Ostatně jako každý rok.

Primátorka Věra Nechybová nahradí Martina Matu v dozorčí radě SČVaK

Ústí nad Labem - Politické hnutí UFO náměstka primátorky Jiřího Madara bude mít svého zástupce v dozorčí radě společnosti Severočeské vodovody a kanalizace (SČVaK). Dosavadního člena dozorčí rady Martina Matu z opozičního hnutí Vaše Ústí má nahradit primátorka města Věra Nechybová (UFO).

Magistrát jde aktivistovi po krku, policie se nestačí divit

Ústí nad Labem - Vlnou trestních oznámení zaplavil ústeckého aktivistu Lukáše Blažeje magistrát krajského města. Podle tamního právního oddělení se měl mladý student dopustit pomluvy a křivého obvinění, neoprávněného nakládání s osobními daty a přisvojení pravomoci úřadu.

Ústí nad Labem, Česká Kamenice – Na mistrovství ČR kadetů a juniorů do České Kamenice doprovázel trenér ústeckého Uni Sport Clubu trenér Martin Svoboda tři mladé sportovce. V kategorii kadetů reprezentovali jeho boxerskou stáj Miroslav Krupa a Rudolf Mirga.