Florbalisté Ústí otočili domácí bitvu s Brnem

Ústí n. L. – Tenhle souboj zvedal diváky ze sedadel! Florbalisté Ústí nad Labem si to v první lize rozdali s brněnským Hattrickem a zápas jako na houpačce nakonec ovládli po tuhém boji 5:4. V tabulce tak udrželi druhé místo před Českou Lípou, vede Znojmo.

6.2.2017

Ústečtí florbalisté se radují z gólu. Ilustrační foto. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann

florbal trenér Severočechů Marek Vojta a pokračoval:

„Brno mělo více ze hry ve druhé třetině, kdy hrálo na dvě formace. Poté, co jsme stáhli sestavu na dvě pětky ve třetí třetině my, tak jsme dominovali a závěr jsme odvážným výkonem zvládli díky bohu i výsledkově," pochvaloval si kouč.

Další zápas čeká jeho tým už v neděli a opět se představí v domácí hale Slunety. Od 20 hodin bude jeho soupeřem Spartak Pelhřimov, který je až dvanáctý.

„Ve zbývajících zápasech sezony je pro nás důležité udržet tu druhou příčku a mít tak co nejvýhodnější pozici pro play off," potvrdil již před časem Vojta.

Florbal Ústí – Hattrick Brno 5:4 (1:0, 1:2, 3:2)Branky Ústí: Kolstrunk 2, Novák, Pražan, Kopecký. Rozhodčí: Dolanský, Sýkora. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Střely: 28:20. Diváci: 175.

Florbal Ústí: Hlava – Pražen, Kužel, Glatz, Pojar, Kolstrunk, Stummer, Sattler, Novák, Kopecký, Štorek, Pavelka, Täuber, Horák, Koník, Stibor, Kühnel, Šafařovský. Trenér: Vojta.

6.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
Vaňovský příměstský tábor Pidi - Midi na cestách.
11

Tragická nehoda mezi Chotěšovem a Brozany
23

Špatná zpráva: Na silnicích zemřelo zatím o šest lidí více než loni

Poutníci se vracejí, Guláš zavoní bluegrassem

Chlumec /ROZHOVOR/ – Možná desetkrát jsme pobavili festival Chlumecký guláš, soudí Jiří Karas Pola, bělovlasý baskytarista, nadšený houbař, kapelník i manažer brněnské skupiny Poutníci.

Ač bojují o přední příčky v ČFL žen, zájem diváků chybí

Ústí nad Labem - Bojují o přední příčky v ženské ČFL, reprezentují Armu, přesto je zájem fanoušků minimální. Proč?