Hvězdný Coma Team v čele s Janem Čalounem hraje už páté finále za posledních pět let a jeho zkušenosti byly v duelu s Draky znát.

Dvě trefy Čalouna

Favorit po dvou třetinách vedl 3:2 i díky dvěma přesným trefám olympijského vítěze z Nagana. V čase 41:28 ale za hosty vyrovnal Tomáš Faigl a poslal duel do prodloužení. V něm strhl vítězství na stranu Comy hokejista Vít Budínský.

Druhý zápas finálové série, hrané na tři vítězství, je na programu v sobotu od 12.30 hodin na hřišti na Rondelu. Přiblíží se Coma Team vysněnému zisku Poháru Leoše Raka?

Vyřazovací boje jsou v plném proudu i ve druhé lize Ústecka. Zde se hraje semifinále a oba favorité na úvod nezaváhali. Vítěz základní části soutěže, celek Killers Litoměřice B, porazil Foreads 6:2 a 4:0 a v sérii vede 2:0 na zápasy. Jediné vítězství dělí od postupu do finále i C tým ústecké Elby, které porazila neštěmickou Sonátu 5:4 a 4:2.

Výsledky: 1.OHbL - finále: Coma Team – Dragons 4:3 pp (1:1, 2:1, 0:1). Branky: Čaloun 2, Trončinský, Budínský – Netušil, Tauš, Faigl. Série: 1:0.
2. OHbL - semifinále: Killers Litoměřice B – Foreads 6:2 (2:2, 1:0, 3:0) a 4:0 (2:0, 1:0, 1:0). Stav série: 2:0.
Elba DDM Ústí nad Labem C – Sonáta Neštěmice 5:4 (2:1, 1:2, 2:1) a 4:2 (0:1, 2:1, 2:0). Stav série: 2:0.