Hráčky Slovanu se probojovaly na třetí místo

Chabařovice – S bravurou zvládly venkovní utkání volejbalistky Slovanu Chabařovice. V Plzni se dokázaly prosadit a soupeřkám darovaly pouze jeden set. Po výhrách 3:1 a 3:0 se svěřenkyně trenérky Marcely Bromové posunuly v nekompletní tabulce na třetí místo.

7.3.2017

Ilustrační foto.Foto: Slovan Chabařovice/Jana Zlámalová

„Šance na medaili tam stále je, už se chystáme na poslední zápasy s Libercem," pronesla smečařka Slovanu Veronika Výborná.

Hráčky Chabařovic se v Plzni prezentovaly spolehlivým výkonem, který jim vynesl šest cenných bodů. „Soupeřky byly mladé holky, nám se povedl začátek, ale pak jsme polevily a po sérii chyb jsme druhý set ztratily," popisovala utkání Veronika Výborná.

POHODOVÝ ZÁPAS

Prohraný set byl prvním a také posledním, který Slovan připustil a dalších pět setů už patřilo vítězkám. „Byl to pohodový zápas, mohly jsme si hrát naší hru. Plzeň byla silná na blocích a její hráčky hrály obětavě v poli, ale my jsme si to podržely a přehrály jsme je. Několikrát se nám vydařil servis," poukázala na tradiční zbraň Chabařovic opora týmu.

V neúplné tabulce je aktuálně Slovan třetí s náskokem dvou bodů, ale rezervní tým Plzně má o dvě utkání méně. „Do posledního souboje s Libercem půjdeme naplno," slíbila Výborná.

15. ZŠ v Plzni – Slovan Chabařovice 1:3 (-19, 23, -17, -20) a 0:3 (-18, -11, -22)Chabařovice: Výborná, Černá, Skružná, Kubánková, Wolfová, Umanová, Pánková, Lukšíková.

Autor: Jiří Šlaj

7.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
V Chuderově se konal 3. ročník Memoriálu Vládi Pavlova
3

Senioři z Ústí přivezli slunce do Janských Lázní.
14

Ústí nad Labem - Ladislav Bordák oslavil minulý týden 26. narozeniny. Nejkrásnější a doslova i největší dárek si dal on sám. Na Labi v Ústí chytil gigantického sumce. Říční predátor měřil neuvěřitelných 226 cm a vážil úctyhodných 70 kilogramů.

Pervitin jsem dostala jako odměnu za sex, řekla zadržená družka dealera

Teplice - Milenecký pár prodával zákazníkům drogy přímo v penzionu. Hrozí jim vězení.

Opilý bezdomovec si v centru Ústí stáhl kalhoty a vulgárně pokřikoval

Ústí nad Labem - Krátce před pondělní půlnoci si hlídka strážníků městské policie všimla v Revoluční ulici před budovou dopravního podniku muže, který spal na lavičce a pod sebou měl značný nepořádek.

Tisá slavila, popřály jí hvězdy pražské Sparty

Tisá – Exhibiční mač domácího účastníka 1.B třídy se starou gardou Sparty Praha, to byl hlavní tahák oslav 70. výročí Spartaku Tisá.