Ústí utržilo další čtvrtfinálový debakl. Těžko hledám slova, hlesl trenér

Ústí nad Labem – Basketbalisté Ústí nad Labem utržili od Nymburku další stobodový debakl. Sluneta ve třetím utkání čtvrtfinále play off Národní ligy dostala od mistra zatím největší výprask, když doma pohrála drtivým rozdílem 67:114. Středeční čtvrtý zápas v Ústí bude pro Pandy nejspíš tím posledním.

18.4.2017

Basketbalisté Ústí nad Labem utržili od Nymburku další stobodový debakl. Foto: Karel Dvořáček

„Nebyli jsme schopní být Nymburku ani kvalitním sparingpartnerem. Od nějaké 16. minuty to bylo z naší strany šílené, propadli jsme úplně ve všem. Nymburk zápas nejenže kontroloval, ale od té doby naprosto dominoval. Těžko hledám slova… Ve středu nás pravděpodobně čeká poslední zápas sezony a hrozně mě to mrzí," hlesl zklamaný trenér Ústí Antonín Pištěcký.

Sluneta držela s mistrem krok jen v první čtvrtině, to dokonce i dvakrát vedla. Pak se Nymburk sedmibodovou šňůrou urval na dvouciferný rozdíl a od té doby se zápas vyvíjel podle očekávaného scénáře.

V poločase to bylo už o téměř dvacet bodů, a když se domácí ve třetí čtvrtce zmohli jen na 11 bodů, svítil na ukazateli skóre hrozivý stav 50:90 v neprospěch Pand.

Severočeši nakonec museli skousnout druhou stobodovou porážku a ve středu se boudou před svými fanoušky nejspíš loučit se sezonou.

Magistrát jde aktivistovi po krku, policie se nestačí divit

Ústí nad Labem, Česká Kamenice – Na mistrovství ČR kadetů a juniorů do České Kamenice doprovázel trenér ústeckého Uni Sport Clubu trenér Martin Svoboda tři mladé sportovce. V kategorii kadetů reprezentovali jeho boxerskou stáj Miroslav Krupa a Rudolf Mirga.