VYBERTE SI REGION

Podnikání

Krajská zdravotní loni hospodařila se ziskem 15 milionů korun

Ústí nad Labem - Krajská zdravotní, která sdružuje pět nemocnic v Ústeckém kraji, loni hospodařila se ziskem 15 milionů korun. Je to o 6,7 milionu korun méně než v roce 2014.

Cena benzinu v Ústeckém kraji stoupla o půl koruny na 27,77 Kč

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji během uplynulého týdne výrazně vzrostla cena benzinu. Za litr nejprodávanějšího Naturalu 95 řidiči v průměru zaplatí 27,77 Kč, což je 45 haléřů více než minulou středu.

Průmyslovým podnikům v Ústeckém kraji klesly tržby o třináct procent

Ústecký kraj - Průmyslovým podnikům v našem regionu loni klesly meziročně tržby o 13 procent na 319 miliardy korun. Pokles byl nejvyšší ze všech krajů ČR.

Češi zjistili, jak ušetřit 1 500 Kč na povinném ručení

Zásada číslo jedna zní, za povinné ručení můžete vždy platit méně, než platíte. Zásada číslo dvě je pak o tom, že i levnější povinné ručení umí nabídnout služby, které byste od něj nečekali. Například asistenční služby. Vyplývá to z aktuálního porovnání cen povinného ručení online srovnávačem cen finančních produktů a energií Porovnej24.cz.

Pumpaři v Ústeckém kraji ceny pohonných hmot už nezvyšují

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji se podobně jako v jiných částech Česka zastavil růst cen pohonných hmot. Pumpaři ceny zvyšovali od začátku března po předchozím dlouhodobém snižování cen.

Farmářských trhů přibývá, roste i nabídka

Ústí nad Labem - Farmářské trhy v Ústeckém kraji za šest let trvání našly své prodejce i zákazníky. Úspěšně nabízet zboží, které je dražší než v supermarketech, v regionu, kde je kupní síla nižší než v okolí, přitom není jednoduché.

Legendární Chaloupka zavřela, řešit to má soud

Ústí nad Labem - Proslulá restaurace Chaloupka je od konce února uzavřena. Na dveřích a na okně jsou nápisy, že důvodem je odcizení vybavení a také: Zavřeno, všechno „stříbrný" nám ukradli.

Benzin zdražil o 43 haléřů na 27,36 Kč

Ústí nad Labem - Cena benzinu v Ústeckém kraji během týdne vzrostla o 43 haléřů na 27,36 koruny za litr. Ceny paliv se začaly zvyšovat před měsícem po předchozím dlouhodobém poklesu.

Stavební výroba v Ústekcém vzrostla. Díky dopravním stavbám

Ústecký kraj - Stavební výroba v Ústeckém kraji loni meziročně vzrostla o 42,5 procenta. Růst byl největší z celého Česka. Zásluhu na něj mají dopravní stavby. Bytová výstavba naopak klesla.

Obchodní sít prošla proměnou, z drštkové se stala vzpomínka na mládí

Ústí nad Labem - Po druhé polovině devadesátých let ze středu Ústí nad Labem postupně mizely obchody s potravinami i s ovocem a zeleninou, a v jednu dobu zůstalo jenom několik málo spíše ojedinělých obchodů tohoto typu.

V Ústeckém kraji ceny pohonných hmot rostou, rychleji u benzinu

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji pokračuje růst cen pohonných hmot, který odstartoval na začátku měsíce. Výrazněji během uplynulého týdne zdražil benzin, litr teď pumpy na severu Čech prodávají v průměru za 26,93 koruny, což je o 51 haléřů více než minulou středu.

Obnova majetku SVS: Dokončení staveb roku 2015 a realizace plánu 2016

Ústecký kraj - Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije přes 1,1 milionu obyvatel, vlastníkem vodovodů, kanalizací a dalších zařízení vodohospodářské infrastruktury. Veškeré její akcie jsou v držení celkem 458 severočeských měst a obcí.

Nemáte na zaplacení daně, nestíháte přiznání? Zkuste odklad a ušetříte

Praha - Nezaplatili Vám faktury? Máte jiné starosti a nestíháte vše potřebné pro podání daňového přiznání?

ČEZ hledá na severu Čech zaměstnance mezi absolventy škol

Ústecký kraj - Zaměstnance mezi absolventy elektrotechnických oborů středních škol a učilišť hledá v Ústeckém kraji Skupina ČEZ. Důvodem je generační výměna na pracovištích, protože do důchodu se chystá v nejbližší době několik desítek lidí, o náboru na školách informoval Ota Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro střední a severní Čechy.

V Ústeckém kraji je nejlevnější benzin, jeho cena však stoupla

Ústecký kraj - V Ústeckém kraji potřetí za sebou zdražily pohonné hmoty. Litr nejprodávanějšího naturalu nyní koupí řidiči v průměru za 26,42 koruny za litr, což je o 12 haléřů více než před týdnem. Cena benzinu v regionu je nejnižší v celé zemi. Nafta zdražila o 24 haléřů na 25,30 Kč/l. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny obou komodit dlouhodobě sleduje.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.