VYBERTE SI REGION

Podnikání

Ceny nafty i benzinu v Ústeckém kraji ještě stále klesají

Ústí nad Labem - Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji oproti minulému týdnu znovu klesly. Natural 95 prodávají pumpy v regionu průměrně za 26,44 Kč/l, což je o 35 haléřů méně než minulou středu. Naftu koupí řidiči v průměru za 24,57 Kč/l, to je během týdne pokles o 16 haléřů.

Na kávu i s kočárkem. Dětský svět ve Foru láká i rodiny z okolí

Ústí nad Labem - Dvě tři hodiny jen pro sebe. Pro maminky i tatínky jedna z největších odměn. Přes rok jim v tom pomáhá oáza hraní, zábavy i zvídání pro děti v OC Forum Ústí nad Labem.

Hospodští: EET může položit vesnické hospody

Ústecký kraj – Vesnických hospod bude možná brzy méně. Jejich majitelé totiž nemusí zvládnout ufinancovat pořízení zařízení nezbytného pro provoz elektronické evidence tržeb. To totiž může vyjít až na desítky tisíc korun.

Cena nafty v regionu dál klesá, litr stojí v průměru 24,73 korun

Ústí nad Labem - Řidiči v regionu ušetří. Cena Naturalu 95 a nafty stojí v Ústeckém kraji výrazně méně než v Praze, v průměru 26,63 korun a 24,71 korun.

Před 160 lety vznikl ve Vídni předchůdce nynější Spolchemie

Ústí nad Labem - Před 160 lety, přesně 13. února 1856, byla ve Vídni založena akciová společnost Rakouský spolek pro chemickou a hutní výrobu, nynější Spolek pro chemickou a hutní výrobu (Spolchemie) v Ústí nad Labem.

Pracovní skupina postrčí inovace

Ústí nad Labem - Odborná sekce inovací a nových technologií má v kraji podpořit vývoj a zavádění jeho výsledků do výroby.

Forum slaví s Amory ze Slunety a soutěží ve výtahu

Ústí nad Labem - Originálně pojatou oslavu svátku svatého Valentýna si pro všechny zamilované připravilo OC Forum Ústí nad Labem. Nejen že se centrem budou 12. února prohánět Amorové ze Slunety, ale Forum bude také odměňovat.

Ekoaktivisté jen likvidují investice, tvrdí podnikatel Josef Třešňák

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Vláda v minulém týdnu neschválila záměr, aby se labské údolí v oblasti Porty Bohemiky stalo evropsky významnou lokalitou, což by si vyžádalo zvýšenou ochranu životního prostředí.

Cena nafty v Ústeckém kraji klesla pod 25 korun, zlevnil i benzin

Ústecký kraj - Průměrná cena nafty klesla v regionu pod 25 korun a ve středu stál litr 24,86 koruny. Před týdnem to bylo 25,12 Kč. Zlevnil i Natural 95, jehož průměrná cena klesla o 12 haléřů na 26,86 Kč/l. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny pohonných hmot dlouhodobě sleduje.

Láskám z výtahu nadělí v OC Forum dárky

Ústí nad Labem - Originálně pojatou oslavu svátku svatého Valentýna si pro všechny zamilované připravilo OC Forum.

Pohonné hmoty v Ústeckém kraji nadále výrazně zlevňují

Ústí nad Labem - Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji opět výrazně klesly a patří k nejnižším v celé České republice. Benzin zlevnil o 44 haléřů na 26,98 koruny, nafta je levnější o 48 haléřů a litr stojí průměrně 25,12 Kč. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny pohonných hmot dlouhodobě sleduje.

Stavba elektrolýzy finišuje

Ústí nad Labem - Stavba membránové elektrolýzy na výrobu chlóru a hydroxidů v ústecké Spolchemii je ve finiši. Největší investice v historii chemičky by měla být uvedena do provozu letos v létě.

Operátorem v padesáti. Jan Dlouhý je v call centru spokojený

Ústí nad Labem - Na chodbách ústeckého call centra většinou potkáte postávající hloučky mladých lidí. Hlavním důvodem je fakt, že zaměstnavatel nepožaduje po svých uchazečích o zaměstnání žádnou praxi.

Nafta v Ústeckém kraji zlevnila o 51 haléřů, levnější je i benzin

Ústí nad Labem  - Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji nadále klesají. Litr nafty za poslední týden zlevnil o 51 haléřů na průměrných 25,6 koruny. Nejprodávanější benzin Natural 95 se prodával ve středu v průměru za 27,42 koruny, před týdnem byl o 38 haléřů dražší. Vyplývá to z informací společnosti CCS.

Sushi lze ve Foru vychutnávat celé hodiny

Ústí nad Labem - Ochutnat originální sushi a další speciality japonské kuchyně mohou od počátku roku návštěvníci obchodního centra Forum.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.