VYBERTE SI REGION

Podnikání

Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji stouply za týden jen mírně

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji se zbrzdil růst cen pohonných hmot. Natural 95 prodávají čerpací stanice v průměru za 28,49 koruny za litr, před týdnem to bylo 28,47 koruny za litr.

Chemička opravuje komín, který dávno nekouří

Ústí nad Labem - Pohyb na komíně v centru Spolchemie je viditelný i z dálky.

Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji dál mírně rostou

Ústí nad Labem - Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji nadále mírně rostou. Nejprodávanější benzin za týden zdražil o 17 haléřů na 28,47 koruny za litr.

Ešusy z Telnice zná celý svět, pomohly statisícům lidí

Telnice - Povodně v Turecku, hladomor v Etiopii, masakr v Sierra Leone nebo válka v Jugoslávii. Když strojař Josef Alb kupoval v roce 1993 od státu továrnu na výrobu nádobí v Telnici, ještě netušil, že jeho výrobky během následujících dvaceti let doslova zaplaví celý svět a pomohou statisícům lidem.

V Ústeckém kraji ceny pohonných hmot znovu stouply

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji oproti minulému týdnu ceny pohonných hmot opět stouply. U benzinu i nafty je to shodně o 33 haléřů. Natural 95 teď koupí řidiči za 28,30 Kč/l a nafta stojí 26,33 Kč/l. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny dlouhodobě sleduje.

Kamion přivezl na náměstí trendy moderního bydlení

Ústí nad Labem – Speciální kamion Raiffeisen stavební spořitelny s názvem Vezeme vám lepší bydlení, se v úterý na dva dny usadil na Mírovém náměstí.

Ceny benzinu a nafty v kraji za týden mírně vzrostly

Ústecký kraj – Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji od minulé středy mírně vzrostly. U benzinu je to o dvacetník na 27,97 koruny za litr a u nafty je to o pětadvacet haléřů na 26 korun za litr. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny dlouhodobě sleduje.

SVS: Díky příznivým podmínkám je naše stavební sezóna v plném proudu

Ústecký kraj - Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije přes 1,1 milionu obyvatel, vlastníkem vodovodů, kanalizací a dalších zařízení vodohospodářské infrastruktury. Veškeré její akcie jsou v držení celkem 458 severočeských měst a obcí.

Teplárny v kraji nedodaly žádné rekordní množství tepla díky mírné zimě

Ústecký kraj – Tři roky po sobě teplárny v Ústeckém kraji nedodaly žádné rekordní množství tepla. Spotřeba byla v letošní sezoně zhruba stejná jako v předchozích dvou, někde hlásí mírný pokles, jinde nárůst v řádu jednotek procent.

Česká úvěrová džungle nabízí RPSN od sedmi do 5 000 procent

Podle posledních statistik nepatrně ubývá lidí s úvěrem na krku, zvyšuje se ale objem peněz, který lidé bankám a nebankovních institucím dluží. To ukazuje na to, že si lidé půjčují stále více peněz, i to, že mnozí z nich splácejí jeden úvěr úvěrem jiným. V těchto případech na začátku vždy stojí neuvážené rozhodnutí půjčit si peníze a neznalost toho, kolik ono „půjčení peněz" bude stát.

Krajská zdravotní loni hospodařila se ziskem 15 milionů korun

Ústí nad Labem - Krajská zdravotní, která sdružuje pět nemocnic v Ústeckém kraji, loni hospodařila se ziskem 15 milionů korun. Je to o 6,7 milionu korun méně než v roce 2014.

Cena benzinu v Ústeckém kraji stoupla o půl koruny na 27,77 Kč

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji během uplynulého týdne výrazně vzrostla cena benzinu. Za litr nejprodávanějšího Naturalu 95 řidiči v průměru zaplatí 27,77 Kč, což je 45 haléřů více než minulou středu.

Průmyslovým podnikům v Ústeckém kraji klesly tržby o třináct procent

Ústecký kraj - Průmyslovým podnikům v našem regionu loni klesly meziročně tržby o 13 procent na 319 miliardy korun. Pokles byl nejvyšší ze všech krajů ČR.

Češi zjistili, jak ušetřit 1 500 Kč na povinném ručení

Zásada číslo jedna zní, za povinné ručení můžete vždy platit méně, než platíte. Zásada číslo dvě je pak o tom, že i levnější povinné ručení umí nabídnout služby, které byste od něj nečekali. Například asistenční služby. Vyplývá to z aktuálního porovnání cen povinného ručení online srovnávačem cen finančních produktů a energií Porovnej24.cz.

Pumpaři v Ústeckém kraji ceny pohonných hmot už nezvyšují

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji se podobně jako v jiných částech Česka zastavil růst cen pohonných hmot. Pumpaři ceny zvyšovali od začátku března po předchozím dlouhodobém snižování cen.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies