VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

9.5.2016

V Ústeckém kraji ceny pohonných hmot znovu stouply

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji oproti minulému týdnu ceny pohonných hmot opět stouply. U benzinu i nafty je to shodně o 33 haléřů. Natural 95 teď koupí řidiči za 28,30 Kč/l a nafta stojí 26,33 Kč/l. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny dlouhodobě sleduje.

4.5.2016

Kamion přivezl na náměstí trendy moderního bydlení

Ústí nad Labem – Speciální kamion Raiffeisen stavební spořitelny s názvem Vezeme vám lepší bydlení, se v úterý na dva dny usadil na Mírovém náměstí.

30.4.2016

Ceny benzinu a nafty v kraji za týden mírně vzrostly

Ústecký kraj – Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji od minulé středy mírně vzrostly. U benzinu je to o dvacetník na 27,97 koruny za litr a u nafty je to o pětadvacet haléřů na 26 korun za litr. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny dlouhodobě sleduje.

30.4.2016

SVS: Díky příznivým podmínkám je naše stavební sezóna v plném proudu

Ústecký kraj - Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije přes 1,1 milionu obyvatel, vlastníkem vodovodů, kanalizací a dalších zařízení vodohospodářské infrastruktury. Veškeré její akcie jsou v držení celkem 458 severočeských měst a obcí.

26.4.2016

Teplárny v kraji nedodaly žádné rekordní množství tepla díky mírné zimě

Ústecký kraj – Tři roky po sobě teplárny v Ústeckém kraji nedodaly žádné rekordní množství tepla. Spotřeba byla v letošní sezoně zhruba stejná jako v předchozích dvou, někde hlásí mírný pokles, jinde nárůst v řádu jednotek procent.

26.4.2016

Česká úvěrová džungle nabízí RPSN od sedmi do 5 000 procent

Podle posledních statistik nepatrně ubývá lidí s úvěrem na krku, zvyšuje se ale objem peněz, který lidé bankám a nebankovních institucím dluží. To ukazuje na to, že si lidé půjčují stále více peněz, i to, že mnozí z nich splácejí jeden úvěr úvěrem jiným. V těchto případech na začátku vždy stojí neuvážené rozhodnutí půjčit si peníze a neznalost toho, kolik ono „půjčení peněz" bude stát.

26.4.2016

Krajská zdravotní loni hospodařila se ziskem 15 milionů korun

Ústí nad Labem - Krajská zdravotní, která sdružuje pět nemocnic v Ústeckém kraji, loni hospodařila se ziskem 15 milionů korun. Je to o 6,7 milionu korun méně než v roce 2014.

24.4.2016

Cena benzinu v Ústeckém kraji stoupla o půl koruny na 27,77 Kč

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji během uplynulého týdne výrazně vzrostla cena benzinu. Za litr nejprodávanějšího Naturalu 95 řidiči v průměru zaplatí 27,77 Kč, což je 45 haléřů více než minulou středu.

23.4.2016

Průmyslovým podnikům v Ústeckém kraji klesly tržby o třináct procent

Ústecký kraj - Průmyslovým podnikům v našem regionu loni klesly meziročně tržby o 13 procent na 319 miliardy korun. Pokles byl nejvyšší ze všech krajů ČR.

19.4.2016

Češi zjistili, jak ušetřit 1 500 Kč na povinném ručení

Zásada číslo jedna zní, za povinné ručení můžete vždy platit méně, než platíte. Zásada číslo dvě je pak o tom, že i levnější povinné ručení umí nabídnout služby, které byste od něj nečekali. Například asistenční služby. Vyplývá to z aktuálního porovnání cen povinného ručení online srovnávačem cen finančních produktů a energií Porovnej24.cz.

16.4.2016

Pumpaři v Ústeckém kraji ceny pohonných hmot už nezvyšují

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji se podobně jako v jiných částech Česka zastavil růst cen pohonných hmot. Pumpaři ceny zvyšovali od začátku března po předchozím dlouhodobém snižování cen.

14.4.2016

Farmářských trhů přibývá, roste i nabídka

Ústí nad Labem - Farmářské trhy v Ústeckém kraji za šest let trvání našly své prodejce i zákazníky. Úspěšně nabízet zboží, které je dražší než v supermarketech, v regionu, kde je kupní síla nižší než v okolí, přitom není jednoduché.

13.4.2016

Legendární Chaloupka zavřela, řešit to má soud

Ústí nad Labem - Proslulá restaurace Chaloupka je od konce února uzavřena. Na dveřích a na okně jsou nápisy, že důvodem je odcizení vybavení a také: Zavřeno, všechno „stříbrný" nám ukradli.

10.4.2016

Benzin zdražil o 43 haléřů na 27,36 Kč

Ústí nad Labem - Cena benzinu v Ústeckém kraji během týdne vzrostla o 43 haléřů na 27,36 koruny za litr. Ceny paliv se začaly zvyšovat před měsícem po předchozím dlouhodobém poklesu.

9.4.2016

Stavební výroba v Ústekcém vzrostla. Díky dopravním stavbám

Ústecký kraj - Stavební výroba v Ústeckém kraji loni meziročně vzrostla o 42,5 procenta. Růst byl největší z celého Česka. Zásluhu na něj mají dopravní stavby. Bytová výstavba naopak klesla.

3.4.2016

Obchodní sít prošla proměnou, z drštkové se stala vzpomínka na mládí

Ústí nad Labem - Po druhé polovině devadesátých let ze středu Ústí nad Labem postupně mizely obchody s potravinami i s ovocem a zeleninou, a v jednu dobu zůstalo jenom několik málo spíše ojedinělých obchodů tohoto typu.

2.4.2016

V Ústeckém kraji ceny pohonných hmot rostou, rychleji u benzinu

Ústí nad Labem - V Ústeckém kraji pokračuje růst cen pohonných hmot, který odstartoval na začátku měsíce. Výrazněji během uplynulého týdne zdražil benzin, litr teď pumpy na severu Čech prodávají v průměru za 26,93 koruny, což je o 51 haléřů více než minulou středu.

31.3.2016

Obnova majetku SVS: Dokončení staveb roku 2015 a realizace plánu 2016

Ústecký kraj - Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije přes 1,1 milionu obyvatel, vlastníkem vodovodů, kanalizací a dalších zařízení vodohospodářské infrastruktury. Veškeré její akcie jsou v držení celkem 458 severočeských měst a obcí.

29.3.2016

Nemáte na zaplacení daně, nestíháte přiznání? Zkuste odklad a ušetříte

Praha - Nezaplatili Vám faktury? Máte jiné starosti a nestíháte vše potřebné pro podání daňového přiznání?

29.3.2016

ČEZ hledá na severu Čech zaměstnance mezi absolventy škol

Ústecký kraj - Zaměstnance mezi absolventy elektrotechnických oborů středních škol a učilišť hledá v Ústeckém kraji Skupina ČEZ. Důvodem je generační výměna na pracovištích, protože do důchodu se chystá v nejbližší době několik desítek lidí, o náboru na školách informoval Ota Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro střední a severní Čechy.

27.3.2016

V Ústeckém kraji je nejlevnější benzin, jeho cena však stoupla

Ústecký kraj - V Ústeckém kraji potřetí za sebou zdražily pohonné hmoty. Litr nejprodávanějšího naturalu nyní koupí řidiči v průměru za 26,42 koruny za litr, což je o 12 haléřů více než před týdnem. Cena benzinu v regionu je nejnižší v celé zemi. Nafta zdražila o 24 haléřů na 25,30 Kč/l. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny obou komodit dlouhodobě sleduje.

25.3.2016

Důl Centrum zavře v dubnu. Zaměstnává 320 lidí

Ústecký kraj - Poslední vůz s uhlím vyjede z dolu Centrum na Mostecku na začátku dubna. Limity těžby, které na něm zůstaly zachovány, neumožňují jeho další rozvoj. Důl zaměstnává 320 lidí, část už ale dostala výpověď. Ústecký kraj pro horníky žádá kompenzace. Od vlády chce peníze na předčasné odchody havířů do důchodu.

22.3.2016

Světový den vody 2016: Voda a pracovní místa

Severní Čechy - Voda je pro člověka jednou ze základních životních podmínek a potřeb, je nutným předpokladem udržitelného rozvoje a dokonce samotného přežití lidstva.

20.3.2016

Paliva v Ústeckém kraji podruhé za sebou zdražila

Ústecký kraj - Ceny pohonných hmot v Ústeckém kraji druhý týden za sebou rostou. Natural 95 zdražil během uplynulých sedmi dnů o 23 haléřů na 26,30 Kč/l a cena nafty na severu Čech v průměru vzrostla o 53 haléřů na 25,06 Kč/l. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny obou paliv dlouhodobě sleduje.

16.3.2016

Daňové přiznání za 15 minut

Praha - Tisíce občanů tráví zbytečně moc času nad zpracováním daňového přiznání. Je jim to nepříjemné a tak vše nechávají na poslední chvíli a přitom s Deníkem Vám celá procedura nezabere více jak 15 minut.

14.3.2016

Jak snadno ušetřit tři tisíce ročně? Začněte u elektřiny a plynu!

Severní Čechy - Ceny za plyn nebo elektřinu v ČR se liší kraj od kraje. Rozdíly jsou v řádu stovek a tisíců korun. Konečnou cenu energie totiž vedle jejího dodavatele určuje i její distributor. A právě jejich ceny se značně liší. To však domácnosti nemusí zase až tolik zajímat, důležité pro ně je, kdo jim energii prodá nejlevněji.

13.3.2016

Pokles cen pohonných hmot v Ústeckém kraji se zastavil

Ústí nad Labem - Pokles cen pohonných hmot v Ústeckém kraji se v uplynulém týdnu po několika měsících zastavil.

13.3.2016

Růst cen v únoru zpomalil. Mírněji zdražoval alkohol, tabák i bydlení

Ústecký kraj - Meziroční růst spotřebitelských cen v únoru zpomalil na 0,5 procenta z 0,6 procenta v lednu. Informoval o tom Český statistický úřad (ČSÚ). Důvodem bylo mírnější zdražování alkoholu a tabáku, meziročně zpomalil i růst cen v oddíle bydlení. Analytici takový vývoj inflace očekávali.

8.3.2016

Investoři dají v Ústeckém kraji práci 1 575 lidem

Ústecký kraj – Investice za sedm miliard korun zamířily loni do Ústeckého kraje. Postupně díky nim vznikne 1 575 nových pracovních míst, hlavně v závodech automobilového a kovodělného průmyslu. Investice ve všech českých regionech sjednává vládní agentura CzechInvest. V roce 2014 do Ústeckého kraje díky jihokorejské společnosti Nexen přinesla skoro o 24 miliard korun víc.

5.3.2016

Benzin se v regionu dostal pod hranici 26 korun za litr

Ústecký kraj - Řidiči v regionu při tankování nyní ještě více ušetří.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies