VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Atletika

Ústeckému krosu kralovali domácí atleti

Ústí nad Labem – Třetí ročník Ústeckého krosu ovládla trojice běžců pořádajícího Athletic Clubu Ústí nad Labem. V závodě mužů na 5200 metrů vystoupal na nejvyšší stupínek zkušený vytrvalec Ivan Elischer, který trať dokončil v čase 19:53 minut. Druhý skončil Ondřej Pavel Krýsl a třetí dorostenec Jakub Truhlář.

Jarní Dubickou vyhráli Josef Procházka a Kateřina Ježková

Dubice - Počasí nebylo na opalování, zájemců o běh bylo stejně hodně. David Cihlář s mikrofonem v ruce vítal sportovce, opakovaně připomínal časový harmonogram, řídil dopravu.

Na Jarní Dubickou vyrazí běžci už potřetí

Dubice - Milovníci krosových běhů se už připravují, psovodi a odborníci na gulášek mají termín dávno v kalendáři. Pokud vyjde počasí, tak to bude opět krásná akce pro celou rodinu

Bosoběžec Tomáš Zahálka absolvoval pětku v sukni

Svádov /ROZHOVOR/ - Někteří borci v barevných dresech tvrdí, že za jednu běžeckou sezonu v terénu zlikvidují i tři páry speciálního obutí. Tomáš Zahálka z Pardubic přicestoval v sobotu do Ústí nad Labem bos a ještě k tomu v kostkované sukni.

Zlatý ústecký půlmaraton se poběží 17. září

Ústí nad Labem - Již šestý ročník Mattoni půlmaratonu proběhne městem 17. září. Závod obhájil zlatou známku Mezinárodní asociace atletických federací a organizátoři opět počítají s účastí světové běžecké špičky.

FOTO: Doprovod běžcům dělala mistryně světa

Svádov - První ročník Ústecké VitaSport patnáctky se konal v sobotu ve Svádově.

Ústecký krosový pohár bude pokračovat Střížovickou mílí

Ústí nad Labem - V pořadí čtvrtý závod Ústeckého krosového poháru se již ve středu uskuteční na Střížovickém vrchu. Běžci se tentokrát vydají na Střížovickou míli.

Běžci zaplnili cyklostezku

Svádov - Druhý ročník závodu Ústecká VitaSport desítka se konal v sobotu na cyklostezce u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky.

FOTO: Krosový běh vyhrál Martin Roubíček

Ústí nad Labem - Nadšení krosoví běžci v neděli nekroužili kolem rybníka, ale vydali se polní cestou od hospůdky Pohoda do obce Střížovice, kde si prohlédli nově zrekonstruovanou starou studnu z roku 1695.

Ústečtí atleti přivezli medaile z Prahy

Ústí nad Labem, Praha – Atleti ústeckých klubů přivezli z Halového Přeboru Ústeckého kraje mužů a žen šest zlatých a deset dalších medailí. Závody proběhly v Praze, dějištěm byla tradičně přetlaková hala na Strahově. Soutěž byl otevřená juniorům i dorostu a mládež v několika disciplínách na stupních vítězů převládla.

FOTO: Druhý běh na Střížáku vyhrál Tomáš Bystřický

Ústí nad Labem - Krosový pohár USK Provod 2016 má za sebou druhý závod. Tentokrát se jmenoval Běh Milana Varcholy a přilákal do zasněženého lesa sedmačtyřicet běžců.

FOTO: První závod na Střížáku pěkně klouzal

Ústí nad Labem - Celkem devět běžeckých akcí připravil Vladimír Růžička v součinnosti se zástupci USK Provod pro rok 2016 na Střížovickém vrchu a jeho okolí.

Nový krosový pohár startuje v neděli u rybníka na Střížáku

Ústí nad Labem - Devět, možná i deset dílů bude mít další ročník seriálu Ústecký krosový pohár USK Provod.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies