VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Čtenář reportér

Divadlo v životě a život v divadle

Ústí nad Labem - Jaké to je mít v šestnácti nastěhovaného dědu v pokoji? Pochopíte, když vás rodiče chtějí chránit, a proto vám neříkají pravdu? Jak těžké je mít „veselé" Vánoce, když víte, že je váš blízký vážně nemocný? A jak se smířit se smrtí?

Tanečnicím se v Praze dařilo

Ústí nad Labem - O víkendu se v Praze konala mezinárodní taneční soutěž finále Mia dance Prague festival, ze které si tanečnice z ústecké taneční skupiny Avalanche přivezly skvělé výsledky.

FOTO: Důchodci chválili Krakonoše

Janské Lázně, Ústí nad Labem - Senioři z Ústecka trávili dovolenou v Janských Lázních, kde pozitivní energii mísili s výtečnou kuchyní.

Napsali nám: Vítání prvňáčků v ZŠ SNP

Skřivánek - Dne 21. 5. 2015 proběhlo na ústecké ZŠ a MŠ SNP 6 jako již tradičně Vítání budoucích prvňáčků.

Školáci si užili soustředění

Ústí nad Labem - Skupinka dětí a učitelů druhého stupně ZŠ Mírová, Ústí nad Labem, se vydala na další ročník sportovního soustředění do nádherného areálu Český Dub.

Napsali nám: Hasík přichází do škol

Ústecko - Instruktoři preventivně výchovného programu Hasík CZ výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva v Ústeckém kraji, kteří jsou příslušníky HZS Ústeckého kraje, navštívili již několik škol.

Studenti propojují společnost

Ústí nad Labem - Integra Jam v Městských sadech pomohl k integraci postižených skupin do společnosti.

Napsali nám: Noc jako den svítí

Ústí nad Labem - Již brzy proběhne v našem městě akce, která otevírá dveře 1 400 kostelů v celé naší zemi.

Hasičskou soutěž s pohlazením vyhrály Včelky z Ústí

Všebořice - Pořadatelé Speciální olympiády se dotýkají srdcí postižených lidí. Ti, stejně jako lidé zdraví, citlivě vnímají radost, lásku a porozumění.

Středohoří vítalo jaro

Ústí nad Labem - Nejen léto, ale i jaro budiž pochváleno! Stalo se již tradicí, že se každý rok scházívají lidé, aby vzdali hold přírodě a poděkovali jí za všechny dary, kterými nás obdarovává.

Strážníci uspořádali dopravní soutěž

Krásné Březno - Městská policie Ústí nad Labem pořádala na dopravním hřišti v Krásném Březně oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů".

V Chabařovicích dominovali mladí hasiči z Malého Března

Chabařovice - V areálu FK Chabařovice se uskutečnil již druhý ročník požárních útoků O pohár starosty Sboru dobrovolných hasičů Chabařovice.

Lidé si připomněli výročí Arménské genocidy

Ústí nad Labem - Lidé si v pátek připomněli 100. výročí Arménské genocidy. Akce se konala v kostele Nanebevzetí Panny Marie s účastí arménské menšiny žijící v Ústí nad Labem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení