VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Stavba dálnice D8

Stavba dálnice D8

Bojíme se dostavby dálnice D8, zní z Libouchce

Libouchec - Kolona kamionů po dvacet čtyři hodin každý den. Toho se v souvislosti s nabytím právní moci stavebního povolení na dostavbu dálnice D8 začínají obávat ve vsích a obcích na silnici I/13.

Dálnice D8 se v dubnu prodlouží o 3,7 kilometru

Ústí nad Labem - Ministerstvo začalo řešit most Vchynice, nový úsek se otevře asi za dva měsíce.

Dálnice D8 k Bílince se otevře 21. prosince

Lovosice - Nový tříkilometrový úsek dálnice D8 dostanou řidiči skoro k Vánocům. Otevřen bude 21. prosince, řekla mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Nina Ledvinová.

D8 se v prosinci prodlouží o tři kilometry

Ústí nad Labem - Otevření úseku u obce Bílinka už nic nestojí v cestě. Tři kilometry stály asi 1,5 miliardy.

Otevření další části D8 zdrží most, ŘSD potřebuje povolení

Ústecko - Otevření dalšího úseku dálnice D8 se zdrží. Týká se to úseku mezi Lovosicemi a Bílinkou, který měl být otevřen do 21. prosince, ale Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) to zřejmě nestihne ani do konce roku.

Dostavba dálnice D8 se odkládá, povolení zatím pravomocné nebude

Ústecký kraj - Stavební povolení na dokončení dálnice D8 zatím právní moci nenabude. Jedno odvolání už přišlo od ekologického aktivisty Lubomíra Studničky.

Dostavba dálnice D8: Kde je povolení, tam se staví, ale jinde práce stojí!

Ústecko – „Kde to jde, tam stavíme rychlým tempem,“ konstatoval na úvod exkluzivní prohlídky celého staveniště dálnice D8 přes České středohoří Pavel Lány, odcházející technický dozor  stavby z Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Dostavba dálnice může pokračovat. Má všechna povolení

Ústecko - Nedokončený úsek dálnice D8 mezi Bílinkou a Řehlovicemi má platné územní a stavební povolení. Krajský úřad Ústeckého kraje v pátek vydal rozhodnutí, ve kterém jako odvolací orgán zamítnul odvolání Společnosti ochránců životního prostředí Lubomíra Studničky a potvrdil územní a stavební povolení vydané stavebním úřadem v Lovosicích.

Lány: Termín dotavby dálnice v roce 2013 je možné o něco zkrátit

Ústecký kraj /VIDEO A FOTO!/ - Pavel Lány z Ředitelství silnic a dálnic je zodpovědný za stavbu zbylého úseku dálnice D8. Dnes se musel vypořádat s palbou otázek čtenářů Deníku v online rozhovoru.

FOTO: Šok! Dálnice bude nejdříve v roce 2013

Ústecký kraj /AKTUALIZOVÁNO/ - Dostavba dálnice D8 se dál komplikuje. Stavba křižovatky u obce Řehlovice potrvá 30 měsíců a ještě se nezačalo.

Řidiči bloudí Trmicemi. Omezení na dálnici D8 potrvá až do října

Trmice – Na cestě z Ústí do Teplic si řidiči musí dávat pozor. Uzavřený dálniční pás na D8 způsobuje některým motoristům komplikace. „Minulý týden jsem jel do Teplic a připadal jsem si jako blázen,“ stěžoval si Karel Horváth.

Pozor na uzavřené tunely, čistí se

Ústí nad Labem - Pozor na částečnou uzavírku dálnice D8 – tunelů Libouchec a Panenská. Uzavírka pravých tunelových trub obou tunelů začne v úterý od 8.00 hodin a potrvá do půlnoci 15. dubna.

Dostavbu D8 zdrží o dva roky EU

Ústí nad Labem - Otevření dálnice D8 bude pravděpodobně odsunuto až na rok 2012.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies