VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Stavba dálnice D8

Stavba dálnice D8

Dálnice bude hotová 10. prosince

Ústecký kraj - Letos 10. prosince bude podle čtvrtečního vyjádření Františka Zukersteina z Ředitelství silnic a dálnic a současně lovosického zastupitele dálnice D8 v takovém stavebním a technickém stavu, aby byl možný průjezd aut po její hlavní trase.

Dálnice D8 bude dokončena začátkem prosince, zopakoval Ťok

Řehlovice – O dokončení výstavby dálnice D8, respektive jejího posledního nezprovozněného úseku z Bílinky do Řehlovic, v úterý v České televizi hovořil ministr dopravy Dan Ťok.

FOTO: Práce na D8 pokračují. Svah zabezpečí podzemní stěna

Litochovice nad Labem – Dostavět dvanáctikilometrový úsek přes České středohoří mezi Bílinkou a Řehlovicemi schází k tomu, aby dálnice D8 byla kompletní.

Kauza D8: Rukojmí nekompetentních politiků

Severní Čechy - Článek „Otevře letos prezident poslední úsek dálnice?", (Deník 20.1. 2016) vzbudil polemiku.

Otevře letos prezident poslední úsek dálnice?

Ústecký kraj - Koncem roku 2016 má skončit výstavba posledního úseku dálnice D8 na severu Českým středohořím. Dálniční tunely už jsou hotové a probíhá natahování kabeláže do obslužných provozních objektů.

Policisté trénují na zátěž, která přijde po otevření D8

Řehlovice – Policisté dálničního oddělení Ústeckého kraje začali trénovat na zátěž, kterou očekávají po otevření celé dálnice D8.

Ústecký kraj vyčlenil na opravu silnic 452 milionů korun

Ústecko - Ústecký kraj vyčlenil na opravu silnic v letošním roce 452 milionů korun. Peníze budou stačit na běžné opravy. Radní pro dopravu Jaroslav Komínek řekl, že kraj počítá s významnější pomocí státu, celkově by se tak investice do silnic mohly přiblížit miliardě korun.

Stát opraví trať poničenou sesuvem u dálnice D8

Ústecký kraj - Stát opraví železniční trať 097 Lovosice - Teplice, která byla poničena při sesuvu u rozestavěné dálnice D8 na Litoměřicku.

Dvě varianty přivaděče neprošly posouzením vlivu na prostředí

Děčínsko – Dálniční přivaděč z Děčína k dálnici D8 stále nemá potřebný dokument, který musí předcházet jeho stavbě. Krajský úřad totiž vrátil k dopracování dokumentaci pro posouzení vlivu stavby na životní prostředí.

Sesunutou trať prý obnoví, ale prioritou je dokončení dálnice

Prackovice n. L. - Hejtman Oldřich Bubeníček a radní pro dopravu Jaroslav Komínek se spolu s ministrem dopravy Danem Ťokem sešli znovu u jednoho stolu, aby jednali o situaci kolem sesuvem poškozené oblasti pod kamenolomem v Dobkovičkách u stavby dálnice D8.

FOTO: Most už se rýsuje, likvidace sesuvu na D8 začíná

Ústecko – Druhá etapa prací na zabezpečení a sanaci sesuvu půdy, který dálnici D8 zavalil předloni v červnu, začíná podle Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) ve čtvrtek 24. září.

Stavba dálniční křižovatky
 u Řehlovic se blíží do finále

Ústecko – Nedostavěná dálnice D8 negativně zasahuje i do života obcí, ležících mimo objízdné trasy. Například těch 
v katastru Dolních Zálezel.

Přivaděč: Nejhůře přes Ústí

Děčín – Několik stovek lidí se přišlo ve středu večer seznámit s výsledky srovnávací studie zabývající se třemi variantami možného vedení budoucího přivaděče k dálnici D8 do Německa.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies