VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Magistrát Ústí

Pokutu můžete zaplatit kartou, přes internet ještě ne

Ústí nad Labem – Platba kartou na úřadě? Už nejen poplatky za odpad, nebo v Informačním centru Ústí.

Dotace pro hokejisty je opět ve hře

Ústí nad Labem - Ústecký Slovan počítá s podporou pěti miliónů korun. Pokud by ji nedostal, chce prodat licenci na I. ligu. 

Sliby chyby. Náměstek Dufek dary nedává, děti „utřely nudli“

Ústí nad Labem - Pavel Dufek bere za své funkce ve vedení města bezmála 100 tisíc korun. Dušoval se, že část platu bude posílat školám. Zatím se tak ale neděje.

Ústí má rozpočet se schodkem 42,6 milionu korun

Ústí nad Labem - Město Ústí nad Labem bude příští rok hospodařit s příjmy 1,529 miliardy a výdaji 1,572 miliardy korun. Schodek 42,6 milionu korun chce město pokrýt úsporami z minulých let.

AKTUALIZUJEME

Sever rudne. Radu Ústí doplní komunistka Čelišová

Ústí nad Labem – Rada města Ústí je po téměř devíti měsících opět funkční. Zastupitelé na středečním zasedání zvolili Květoslavu Čelišovou z KSČM novou členkou rady.

Inovační centrum Ústeckého kraje iniciuje koncept otevřených dat

Ústí nad Labem – Město Ústí by se již brzo mohlo připojit ke konceptu otevřených dat. Jednají o tom zástupci Microsoftu, ústeckého magistrátu a Inovačního centra Ústeckého kraje.

Několik expertů odmítlo účast ve skupině pro územní plán

Ústí nad Labem – Čtveřice odborníků ze zhruba dvacítky oslovených lidí odmítla být součástí expertní skupiny pro tvorbu nového územního plánu Ústí nad Labem.

Sport v ohrožení. Město tápe, jak do klubů dostat peníze

Ústí nad Labem – Těžkou hlavu mají ústečtí zastupitelé. Ve středu dopoledne jednají o rozpočtu na rok 2017, jehož součástí je i podpora hokejového a fotbalového klubu.

Rozpočet Ústí na rok 2017: Obvody i školky utřou nudli

Ústí nad Labem - Více peněz pro sport a kulturu, naopak pro školy, školky a domovy pro seniory navíc ani korunu. I to přináší návrh schodkového rozpočtu na rok 2017, o kterém budou ve středu jednat ústečtí zastupitelé.

Soud zatím nerozhodl ve sporu Davida Daduče a ústeckého magistrátu

Ústí nad Labem - Ústecký okresní soud oproti původnímu plánu v pondělí nerozhodl v civilním sporu mezi opozičním zastupitelem Davidem Dadučem (nez., dříve PRO!Ústí) a ústeckým magistrátem o otištění článku v městských novinách. K případu se vrátí v únoru. Právník radnice nově přišel s argumentem, že žaloba nebyla podána včas.

Anketa města pomůže Ústí s prioritami

Ústí nad Labem - Co je největším problémem Ústí nad Labem, ptá se obyvatel města ústecký magistrát. Vyjádřit se Ústečané mohou v anketě na městském webu a webech městských obvodů.

FOTO: Starousedlík bojuje s úřady motorovou pilou

Kojetice – Jako v Magorstátu. Tak si podle svých slov připadá starousedlík Zbyněk Procházka z Kojetic, kterého ústecký magistrát a policie dohnaly k radikálnímu činu.

Severní Terasa nestihla parkoviště. Hrozí vrácení dotace 2,5 milionu

Severní Terasa - Řidiči v Doběticích na Severní Terase musí ještě nějakou dobu zůstat obrnění trpělivostí. Rozšíření parkovacích míst v ulici Šrámkova, kde mělo vzniknout až šedesát stání pro auta, se odkládá.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení