VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Seriál Plním si svůj sen

Jan Novotný chtěl být pilotem, dnes létá skoro každý den, ale s modely

Ústí nad Labem - Janu Novotnému se letadla vždycky líbila. „Snil jsem o pohledu z výšky. Trochu víc jsem narostl, tak jsem se dal na plastikové modely," říká usměvavý mladík postavou připomínající basketbalistu.

Každý měl jiný sen, ten společný dostal šanci po pětašedesáti letech

Ústí nad Labem - Příběh je to skoro pohádkový, jen chybí ten známý úvod. V jednom království žil starý král a měl tři syny.

Předsedkyně ústecké Mensy si přeje, aby se vzdělaní lidé vraceli do Ústí

Ústí nad Labem - Předsedkyně ústecké Mensy se jmenuje Iva Berčíková. Testy IQ splnila nejen ona, ale i její dcera, syn a maminka, které je osmasedmdesát.

Osmdesátiletý Mirek Lála je všestranný sportovec, nejvíc však miluje vodu

Ústí nad Labem - Koncem října oslaví tenhle všeuměl osmdesátku. Představte si, že stále vstává před pátou, aby byl v práci včas. Skutečně! 

Ze Sumatry přijedou do Krupky či Povrlů

Ústí nad Labem - Na charitativním běhu Krupkou se chvilku mluvilo o záchraně deštných pralesů. Na besedu se školáky Biskupského gymnázia, Základní školy a Mateřské školy Bohosudov pak přijeli Milan Jeglík a Zuzana Koloušková.

Spolek věnuje sny záchraně hradu Blansko

Blansko - Spolek pro záchranu hradu Blansko byl založen v roce 2007, tvoří ho několik nadšenců, kterým historické rozvaliny přirostly k srdci.

Místo panenek má Verča ve skříni suspenzor

Ústí nad Labem - Je jí devět let, má zlaté vlasy jako princezna a modré oči po mamince. Jmenuje se Verunka Hujová a od tří let nosí hokejový dres místního Slovanu.

Talent mají Lüftnerovci v očích

Ústí nad Labem - Sourozenci Eliška a Petr Lüftnerovi dovedou svůj sen přesně pojmenovat. Je to šťastná dřina plná slz a úsměvů.

Blanka Vajrychová se poprvé nominovala na mistrovství republiky

Roudníky, Krupka - Její sny míří vysoko, jsou však vydřené potem a nesmírnou vůlí. Tahle usměvavá slečna má vystudovanou fyzioterapii a studuje dálkově druhým rokem tělovýchovu na ústecké univerzitě.

Moderní pětibojař Alexandr Ivančo si přivezl svůj sportovní sen z Prahy

Ústí nad Labem - Současný moderní pětiboj má své hvězdy v Praze a v Plzni. Byla však doba, kdy i v Ústí nad Labem se bojovalo o medaile.

Mladou Ústečanku čeká doktorát za Velkou louží

Dobětice – Jmenuje se Dominika Tržilová, ještě ji nebylo čtyřiadvacet let a je bakalářem molekulární biologie a biochemie.

Babička si třeba přála dámu s modrými vlasy. Proč ne, má ji v obýváku

Ústí nad Labem - Na osmnáctiletou studentku místního gymnázia docela široký záběr. S kamarádkou už pět let píše knihu. Bude prý plná fantazie, kde čas hraje hlavní roli.

Mluvit slavným hokejistům do hry, to byl dávný sen Štěpána Sokola

Ústí nad Labem - Hodně lidí mu závidí jeho paměť na jména, zná všechny sestavy současných mužstev NHL. Když je někdo zraněn, už pátrá, kdy nastoupí do dalšího utkání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies