VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Seriál Plním si svůj sen

Holíkovi mají místo na umělecké sny

Řehlovice - Podlehli kouzlu bývalého pivovaru v Řehlovicích. Ze zbořeniště dokázala rodina Holíkova vyčarovat místo, kde se setkávají nejen umělci. Jejich snem je porozumění.

Tenistka Vendy sní o mistrovství Evropy

Ústí nad Labem - Televizní tenis si znalci vychutnávají. Češi zanechali v moderní historii tohoto sportu výraznou stopu a stále překvapují. Nemáme světoznámé tenisové akademie, ale když se objeví výrazný talent, začne přetahovaná. Ústecký tenisový klub má na čem stavět, zažil roky slávy.

Dětské sny umí Martina Kaucká plnit bez nápovědy

Ústí nad Labem - Už jsme si zvykli, že v historické budově ústeckého muzea straší, vyrábějí se plastové modely aut a letadel, čtou pohádky a u stropu je moře. Za aktivitou vyvolávající spokojený úsměv dětí i jejich rodičů stojí mladičká Martina Kaucká z oddělení muzejní pedagogiky.

Velké štěstí naučilo Miroslavu Rosenkrancovou jednat

Ústí nad Labem - Narození dcerky, když s tím už nepočítala, motivovalo Miroslavu Rosenkrancovou tak, že změnila svůj život. A píše životopis.

Barboru uchvátil společenský tanec a věří svým barevným snům

Ústí nad Labem - Obecně se tvrdí, že především kluci se do tanečních moc neženou, předpokládal bych tedy ve velkém sále Domu kultury dost místa. Opak byl však pravdou! Taneční kurzy manželů Rottenbornových jsou vyprodané.

Ali Yeleugali chce jen pomáhat mladším

Ústí nad Labem - Tak skromného kluka jen tak nepotkáte. Šestnáctiletý zápasník volného stylu je však trojnásobným mistrem České republiky.

Tomáš Kočárník založil studentské divadlo a chce ještě víc

Ústí nad Labem - Do divadla chodil už jako malý kluk, brávala ho tam maminka, která tam pracovala. Vždycky se rád předváděl před spolužáky, upřímný smích mu byl odměnou.

Nina Baláčková rozdává vlastní zkušenost a naději

Ústí nad Labem - Vždy pečlivě upravená, usměvavá dáma na první pohled zaujme barvou svých vlasů. Jmenuje se Nina Baláčková a dobře ji znají v Domovech pro seniory v Česku, ale i v Bruselu.

Jakub Krejčí sní o městě plném cyklistů

Ústí n. L. - Síť stezek v přírodě s různou obtížností a potřebným zázemím. To je singltrek, cyklistická novinka, která si našla své místo v Novém Městě pod Smrkem. Jeden takový by si přáli fanoušci bikrosu, freeridu, dirtu a dalších cyklistických sportů. Sní o něm i Jakub Krejčí, předseda zájmového spolku Ústecká freerideové organizace.

Zdeněk Hudák uměl plnit lidské sny

Ústí nad Labem - Kdo ho osobně poznal, měl štěstí. Rozdával radost kolem sebe a o svých houslích mluvil s velkou láskou. Církvice, muzeum nebo jeho oblíbená hospůdka v Brné. Všude tam jste ho mohli vidět a slyšet jeho kouzelný nástroj ještě vloni.

Plním si své sny: Oba chtějí vidět své děti na bedně

Doksy, Ústí n. L. - Jedenáctý ročník Euro Her v Doksech zná své vítěze. Borci z ATJSK Pankrác byli neporazitelní. V konkurenci 129 šestičlenných družstev z celé republiky sahali po bedně po ukončení sedmnácté disciplíny i lyžaři z SKP Ústí nad Labem.

Iveta Tománková chce hrát hokejbal. V reprezentaci

Dobětice - Teenagerka začínala jako brankářka v chlapeckém družstvu. Obstála.

Na Střížáku vytvořil Marek Hyšpl oázu klidu

Ústí nad Labem - Kousek od městského centra žije obklopený přírodou. Společnost mu dělají cyklisté.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies