VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Proměny s Deníkem

Proměny s Deníkem: Petra Vojtěchová

Severní Čechy - A jsou tady opět Proměny s Deníkem, které redakce připravuje ve spolupráci se Studiem Jana Burdová v Teplicích!

Lucie Šepsová převzala výhru v Proměnách

Varnsdorf - Velká radost. Tak líčila své pocity Lucie Šepsová z Varnsdorfu, když jsme se jí ozvali. A oznámili jí, že se stala výherkyní čtenářské soutěže v rámci druhého ročníku projektu Proměny s Deníkem, který jsme připravivili ve spolupráci se Studiem Jana Burdová v Teplicích.

Proměny s Deníkem: Přišly slzy radosti. Vyhrála krásná Helena

Teplice - Tříměsíční projekt Proměny s Deníkem skončil. Teplickým Studiem Jana Burdová prošlo šest žen, které zdejší art tým proměnil v neobyčejně půvabné dámy. Jen jedna z nich ale mohla vyhrát.

Proměny s Deníkem: Simona Janoušková

Severní Čechy - Když do redakce přišla fotografie Simony Janouškové, byla nám trochu povědomá.

Proměny s Deníkem: Alice Kantoříková

Severní Čechy - Tahle na první pohled křehká a nenápadná tmavovláska má spoustu neobvyklých zájmů, které ovlivňují její životní styl. Miluje rybaření na řekách, její zatím největší úlovek je 68 cm dlouhý amur. Kromě rybaření ráda jezdí s přítelem na silniční motorce Honda a BMW. Má pejska Bonifáce a také zahrádku.

Proměny s Deníkem: Helena Stesková

Severní Čechy - Na proměnu Heleny Steskové se ve Studiu Jana Burdová těšili hned, jak jsme jim poslali vybrané fotografie. Proč?

Proměny s Deníkem: Daniela Jenčová

Severní Čechy - Minulý týden plnilo Studio Jany Burdové Daniele Jenčové z Ústí nad Labem velké přání, o kterém sní mnoho žen. Tím je kompletní proměna vizáže.

Proměny s Deníkem: Květa Cabrnochová

Severní Čechy - Osmadvacetiletou Květu z Děčína přihlásila do Proměny její sestra Pavla. Když jí z redakce Deníku zavolali, že je vybrána, kromě velké radosti měla Květa i obavy z toho, co ji vlastně čeká. Nechtěla na to být sama a tak přijela i se sestrou a maminkou. Ve studiu už na ně čekal celý tým profesionálů, kteří se o ni postarali následující čtyři dny.

Egoo proměny s Deníkem a Věra Kováčová z Nového Boru: Vyhrála jsem? Nemám slov!

Teplice - Tříměsíční projekt Egoo proměny s Deníkem skončil. Teplickým studiem Jany Burdové prošlo šest žen, které kadeřnice a kosmetička proměnily v neobyčejně půvabné dámy.

Proměnu s Deníkem si užila první finalistka

Severní Čechy - Čtenářka Pavlína Hejzlarová z Chomutova se v teplickém studiu Egoo poddala rukám špičkové kadeřnice, kosmetičky a módní návrhářky.

Nejdřív měla Lucie Kostičová z Valtířova strach, ale nakonec z ní byla žena vamp!

Severní Čechy - Velká soutěž Egoo proměny s Deníkem pokračuje další proměnou a druhá proměněná dáma je na světě!

Krausová: Z proměny je nejvíc nadšená moje tchyně!

Severní Čechy - Je přirozeně hezká, dlouhonohá a příjemná. Přesto jsme se rozhodli této ženě pomoci změnit její vzhled k maximální spokojenosti.

Gabriela Janáková z Ústí nad Labem se proměnila v charismatickou aristokratku

Severní Čechy - „Celý život jsem toužila mít dlouhé vlasy. Teď se mi to splnilo. Cítím se moc dobře!“ říká Gabriela Janáková z Ústí nad Labem, která je čtvrtou dámou, která se zúčastnila Egoo proměn s Deníky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení