VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Školství

ZŠ Anežky České hledá nové vedení

Ústí nad Labem - Dlouholetá ředitelka Základní školy v ulici Anežky České rezignovala na svou funkci. Radka Janíková končí na vlastní žádost.

Stavební společnost hledá řemeslníky ve škole

Krásné Březno - Ve spolupráci se Střední průmyslovou školou stavební a Střední odbornou školou stavební a technickou v Krásném Březně pokračuje společnost Metrostav.

ZŠ Mírová opět zvítězila v Poháru primátora

Ústí nad Labem - Již třetí rok se koná sportovní soutěž o Pohár primátora Ústí nad Labem. Ústecké školy mezi sebou soutěží ve sportech a sportovních disciplínách, které jsou vyhlášeny OR AŠSK Ústí nad Labem.

Odcházím s pocitem, že jsem vše dotáhla až do konce

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ – Pojďte dál. Nezouvejte se a pohodlně se usaďte. Těmito slovy vítala dnes již bývalá ředitelka Mateřské školy Sluníčko Helena Dlouhá své návštěvy.

Rozvoj výuky malotřídních škol se týká také Tisé a Chlumce

Chlumec, Tisá - Do projektu Rozvoj moderní výuky malotřídních škol je zapojeno 10 malotřídních škol v Ústeckém kraji.

Školáci v Předlicích opakují už i první třídu

Předlice – Nejen vysvědčení, ale i drobné dárky si ze školy v ústecké čtvrti Předlice odnesli její žáci. Předlickou školu navštěvují téměř výhradně Romové.

FOTO: Školáci ve Velkém Březně se rozloučili s veselou

Velké Březno – Oficiálně i vesele probíhala ve středu rozlučka s deváťáky ve Velkém Březně.

Žáci spali mimo své postele

Ústí nad Labem - Žáci třetí B. a páté třídy si minulý týden závěr školního roku užívali na základní škole Neštěmická v Ústí nad Labem velmi netradičně.

Deváťáci se rozloučí se základní školou a škola s nimi

Ústecko – Řadě z nich to ještě nedochází. Ještě pár dní a deváťáci už se nikdy nevrátí do základní školy jako žáci. Ve školách se proto připravují různé formy loučení.

Žáci z Velkého Března přispěli k ochraně životního prostředí

Velié Březno - V rámci programu Recyklohraní, který prohlubuje znalosti v oblasti recyklace a ochrany životního prostředí, žáci sběrem drobných elektrozařízení přispěli k ochraně životního prostředí.

FOTO: Olympijský běh absolvovala také ZŠ Palachova

Klíše - Přes 37 tisíc žáků z více než 200 škol po celém Česku ve středu zaplavilo jednotným startem hřiště i okolí svých pozemků. Vyrazili na Olympijský běh.

FOTO: Petrovické děti zkoumaly přírodu v rámci Dne prázdných tříd

Petrovice - Teplota vzduchu 16 stupňů Celsia, kyselost vody sebrané z listů rostlin v lese pH5 a momentální vlhkost vzduchu 72 procent. To byly hodnoty, naměřené v petrovickém lese na vrcholcích Krušných hor v pátek 17. června v rámci celostátního projektu Den prázdných tříd.

Na zahradní slavnost láká ZUŠ Evy Randové

Ústí nad Labem - Ve čtvrtek 23. června od 13.00 pořádá Základní umělecká škola Evy Randové oblíbený Den otevřených dveří pro veřejnost.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení