Rapující písničkář Vojtaano vystoupí v pátek v ústeckém KD
KDY: Pátek 3. července od 20 hodin
KDE: KD Ústí nad Labem
ZA KOLIK: 150-200 korun

Projekt Ústížije pokračuje v pátek třetím koncertem. Ten obstará rapující písničkář Vojtaano. Akce proběhne v hospodě v ústeckém Kulturním domě, start je ve 20 hodin. Kromě Vojtaana vystoupí i lokální support Will Eifell. Vstupné stojí v předprodeji 150 korun, na místě pak zaplatíte 200 korun. Lístky lze koupit na www.smsticket.cz. 

V Libouchci bude soutěž o nej guláš
KDY: Sobota 4. července od 13 hodin
KDE: Libouchec 
ZA KOLIK: zdarma

Guláš lze udělat na několik způsobů. Pokud o sobě víte, že právě ten váš je nejlepší, zúčastněte se tuto sobotu prvního ročníku Gulášobraní v Libouchci. „Vařit se bude na otevřeném ohništi. Pro účastníky zajistíme podložku pod ohniště, dřevo, vodu, chléb, misky a lžíce,“ uvedla pořadatelka Jana Budská. Akci finančně podpořil Libouchec a koná se v areálu zahrady Domu kultury Svoboda od 13 do 22 hodin. Od 16 hodin odstartuje také zábava s country kapelou Riding Hoppers. 

Paddleboarding si užijí všichni, pádlovat se bude i vkleče
KDY: Sobota 4. července od 13 hodin
KDE: Hlavní pláž jezera Milady
ZA KOLIK: Startovné 50 korun


Milovníci vodních sportů by neměli v sobotu chybět na jezeře Milada. Na hlavní pláži se totiž uskuteční závody v paddleboardingu.

Rozmarné léto na koupališti v Brné
KDY: pátek a sobota od 20 hodin
KDE: Koupaliště Brná
ZA KOLIK: 350 korun

Otevřeme říční lázně Antonína Důry s molem i terasou pro návštěvníky, na náměstí přitáhne vůz kouzelník Arnoštek, napne provaz a představení může začít! Tak láka Činoherní studio na hru Romzarné léto od Vladislava Vančury v podání spolku Kašpar. Vidět ji můžete v pátek a v sobotu na koupališti v Brné u Ústí nad Labem. V případě deště se představení přesune do Činoherního studia na Střekově.