RONJA, DCERA LOUPEŽNÍKA
KDY: 25. 1. od 17 hodin
KDE: Činoherní studio
ZA KOLIK: 99 korun

Příběh Astrid Lindgrenové je v podání Činoherního studia především rodinné představení, nikoli dětské. Je paralelou Romea a Julie, avšak se šťastným koncem.

Sněhová Královna
KDY: 25. 1. od 17 hodin
KDE: Severočeské divadlo
ZA KOLIK: 150 - 430 korun

Taneční pohádka inspirovaná předlohou Hanse Christiana Andersena v režii a choreografii Mariky Hanouskové. Příběh o obětavé lásce, která dokáže překonat vše.

Čajoherák v Dobré čajovně
KDY: 25. 1. od 19 hodin
KDE: Dobrá čajovna
ZA KOLIK: 99 korun

Přijďte se nechat pobavit pozoruhodnými výkony ústeckých herců i neherc. Skvělá a neopakovatelná akce již poněkolikáté v Dobré čajovně v Ústí nad Labem.

Oči Do Přírody
KDY: 26. 1. od 14 hodin
KDE: Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Přednáška ze světa zvířat a hlavně z teraristiky. Těšit se můžete na hady, sklípkany, agamy, chameleony, leguány a další z terarijních zvířat. Vhodné a zajíavé i pro děti.

Ponožky od babičky - textilní dílna
KDY: 26. 1. od 15 hodin
KDE: Veřejný sál Hraničář
ZA KOLIK: Zdarma

Přijďte si uplést hřejivé ponožky nebo si jen osahat základy pletení, háčkování a ručních prací, se kterými se nejmladší generace již prakticky nepotkává. Věnovat se vám budou trpělivé pletařky Ponožek od babičky. K dispozici vám bude také veškerý materiál na výrobu textilních šperků, aplikací na oblečení, zašívání děr, ale také šicí stroj pro základní úpravy oděvů.

Shimmy sem, shimmy tam
KDY: 26. 1. od 17 hodin
KDE: Severočeské divadlo
ZA KOLIK: 150 - 430 korun

Výběr z nejznámějších písní Karla Hašlera, R. A. Dvorského, Vildy Dubského a dalších v podání sólistů a „salonního“ orchestru Severočeského divadla v Ústí nad Labem pod taktovkou Miloše Formáčka.

Veřejné bruslení na Zimním stadionu
KDY: 26. 1. od 17:30
KDE: Zimní stadion
ZA KOLIK: Plná cena 40 korun/Zlevněná cena 15 korun

Zimní stadion pořádá pravidelné veřejné bruslení. Přijďte si tedy zabruslit i tuto neděli. Na místě je možnost brusle si zapůjčit.