„Stejnou formou byl přitom v létě vydán i náš singl Life Happens. Obě dvě písně pak byly spolu uveřejněny na sedmipalcovém, ručně vyráběném lathe cut vinylu, který vyšel v ultra-limitované edici pouhých 33 ks. Na skladě je nyní už jen několik pár posledních kousků. Lze si je objednat přímo u kapely, tedy optimálně prostřednictvím e-mailu či některého z kapelních profilů. Skladby jsou také k poslechu už i na Spotify i dalších streamovacích platformách,“ připomíná zpěvák kapely Cjob. A bubeník kapely? Ten je z Ústí nad Labem, kde zajímavě i nadšeně učí děti i teenagery hrát na bicí.

Zdroj: Youtube

Nové singly nahráli A New Chapter ve studiích "I" a HollySound v červnu letošního roku pod producentskou taktovkou Martiny Hollyho Hollandra (Viktor Dyk & WAW, RockOpera), který se postaral také o mix i mastering.

Videa k novinkám si pak vzal na starost Kuba Wittgruber, jinak frontman spřízněné kapely Breed. Zajímavostí u novějšího singlu je rozhodně i fakt, že vznikal bez použití jakékoliv počítačové grafiky, je tedy poskládaný jen z reálně točených záběrů. Veškeré texty tak byly proměněny v prach na terásce v domácím grilu.

Nové singly na Spotify: https://open.spotify.com/album/42Yd5QQV8lvTBwMScDPv22
Facebook: www.facebook.com/anewchapterband
YouTube: www.youtube.com/anewchapterTV

Bandzone: www.bandzone.cz/anewchapter
Instagram: www.instagram.com/anewchapterband
Objednávky vinylu: anewchapterband@gmail.com

Radek Strnad