HARMONOGRAM FESTIVALU:

Mušle u fontány

13:10 – 13:25| SERGEJ NIKITIN /ruská/

13:30 – 13:35| ROMANO JASNICA /romská/

13:40 – 13:50| NATÁLIE KUCHÁROVÁ /romská/

14:10 – 14:30| JOSEF GUŠLBAUER /žídovská/

14:40 – 15:00| HLASY Z BULHARSKA /bulharská/

15:10 – 15:30| SKEJUŠAN /rusínská/

16:00 – 16:30|ARUMBA INDONESIAN EMBASSY PRAHA /IDN/

17:00 – 17:15| DŽERELO PRAHA /ukrajinská/

18:30 – 19:00| „ BA QUAN MỜI TRẦU „ ve stylu QUAN HỌ

lidové vietnamské písničky – HÁT ĐUỔI

Zpěv „ VÀO HẠ “

Chèo“ province Thai Binh „ Mùa xuân ta ngỏ lời thương“

20:00 – 20:45| SANTIAGO FERREIRA (BRA)

 

Jezero

13:30 – 14:10 | CZARDASHJANS /CZ/

14:30 – 15:00 | NJACHAS /AFRIKA/

15:15 – 15:50 | DUNDŽINGARAV /MNG/

16:00 – 16:15 | MONA GANG /CZ/

17:20 – 18:00 | RAPID /GE, SKA/

19:00 – 19:50 | LEHMANNS BROTHERS /FR/

close Mapa festivalu Barevná planeta v Městských sadech v Ústí nad Labem. info Zdroj: Archiv zoom_in Mapa festivalu Barevná planeta v Městských sadech v Ústí nad Labem.  

Electro Swing Allstars Stage – horní část parku, nad schody

13:00 – 13:45 | Alexandre Glize

14:00 – 14:45 | Electro Swing Allstars + žongléři

14:45 – 15:15 | Alexandre Glize

15:30 – 15:50 | MAYLIN & MIGUEL & SANDOR

16:30 – 17:20 | Electro Swing Allstars + žongléři

17:20 – 17:50 | Sandor Oms Cuellar

17:50 – 18:30 | Electro Swing Allstars + žongléři

18:30 – 18:50 | MAYLIN & MIGUEL & SANDOR – latino tance: salsa, bachata, merengue

MAYLIN & MIGUEL & SANDOR – latino tance: salsa, bachata, merengue

TRIXIE LOVES GRUNGE /CZ/ 14:10 – 14:30 |15:00 – 15:20 |16:30 – 17:00|

 

Divadla u hřiště

13:30 – 14:00 | EMONGO /Afrika/

14:30 – 15:00 | DIVADLO KRABICE TEPLICE /divadlo pro děti/

15.30 – 16:00 |JOHNNY & JENNY /divadlo/

16.30 – 17:00 | 101 VĚCÍ co jste chtěli udělat, ale báli jste se /divadlo/

17:15 – 17:45 | JOHNNY & JENNY /divadlo/

18.00 – 18:30 | MISE OMEGA /divadlo/

 

Taiji – ukázky a workshop

15:00 – 15:15 pro zdraví |15.30 – 15:45 pro sebeobranu |16:30 – 16:45 v lepším světle

JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ /ukázka a workshop/

13:50 – 14:10 |15.00 – 15:20 |15:30 – 15:50 |16:30-16:50 | 17:15-17:35

 

Kolam (ukázka a workshop indického umění)

13.30

 

Mongolský zápas Bukh (ukázka)

16:15-16:35

 

Barevné vesničky

VIETNAM: národní kuchyně, káva, tradiční předměty, buddhistický chrámek, výstava fotografií z Vietnamu od Tomáše Nguyena

AFRIKA: kuchyně z Toga, Konga Brazzaville, Demokratické republiky Kongo, Pobřeží slonoviny, Kamerunu, Etiopie, čaje a etiopská káva, afro-oblečení a korálky, pletení copánků

INDIE: národní kuchyně, oblečení, kosmetika, cvičení jógy, tradice kolam

LATINO: kuchyně z Peru, Kuby, Curacaa, Mexika, bolivijské a panamské tradiční předměty

MONGOLSKO: národní kuchyně, jurta, zápas Bukh

DALŠÍ ETNOSTÁNKY: Gruzie, Kazachstán, Nepál, Pákistán, Makedonie, Tibet, Indonésie

STÁNKY NÁRODNOSTNÍCH MENŠIN: bulharský, slovenský, ukrajinský, ruský, romský, vietnamský

(luk)