Už v pondělí proběhl úklid ve Vojanově, V Oblouku a  Neštěmické k č.p.3.

Dnes se uklízelo v ulicích Anežky České, Dvojdomí, Dr.Horákové a Přemyslovců.

Další program: 

Žežická, točna trolejbusů, komunikace v sídlišti včetně parkoviště p.č. dne 18.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Veslařská, parkoviště Neštěmická, Růžová, Postranní, Nový Svět, Matiční, Plavecká dne 19.8. 2021 od 7:00 do 16:00 

J.Plachty, K Haldě, parkoviště J.Plachty, Žitná, Strážná dne 20.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Kojetická, Na Zákrutu, Dykova, Švabinského, Do Kopečku, Matěje Kopeckého dne 23.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Škrétova, Poděbradova, Rubensova, Českých Bratří, Jeseninova, Poslední Cesta dne 24.8. 2021 od 7:00 do 16:00

U Krematoria, Truhlářova, Parkoviště – Kamenná p.č. 3241/89, Spojka ke Kamenné, Bří. Mrštíků dne 25.8. 2021 od 7:00 do 16:00  

Kamenná v sídlišti, Nová v sídlišti dne 26.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Tolstého, Sokolská, Ke Hradu, Barrandova dne 27.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Střížovická, Na Drahách k Na Spálence, Lesní cesta, Gočárova ( včetně slepé části), V Zátiší, v Přírodě dne 30.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Na Stráni, Na Výrovce, Wolkerova, V Osadě, Alešova, Slavíčkova, Vilová dne 31.8. 2021. 2021 od 7:00 do 16:00

Šaldova, Balbínova, Brožíkova, Bozděchova, Bezručova, Slavíčkova od Palachovy, Alešova od Palachovy dne 1.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Na Popluží, Ostrčilova, Hany Kvapilové, Sládkova, U Panského dvora, Spojky k Bezručově dne 2.9. 2021 od 7:00 do 16:00

České Mládeže, Resslova od Č.Mládeže do slepé, Bezručova, Mezidomí, Na Vlnovce dne 6.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Pasteurova, Berní, Růžový Palouček, Resslova, Thomayerova, U Nemocnice, Pod Holoměří, V Zahrádkách dne 7.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Na Vyhlídce, Elišky Krásnohorské, Bělehradská, Dvořákova, Na Schodech dne 8.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Ovocná, Višňová, Švestková, parkoviště Stavbařů, Ořechová, Merunková, Ladova dne 9.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Maková, Zvonková, Šípková, Stavbařů dne 10.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Na Ovčárně, Herecká, Werichova, Špálova, Voskovcova, Burianova, Marvanova, Muchova dne 13.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Oblá, Glennova, komunikace p.č. 4949/334 , parkoviště Maková, Větrná, parkoviště Glennova dne 14.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Jizerská I, Šumavská, dne 15.9. 2021 od 7:00 do 16:00 

Jana Zajíce, V Klidu dne 16.9.  2021 od 7:00 do 16:00

Piccasova, parkoviště p.č. 697/87, Na Výšině, Ryjická, Tři Kříže, Akátová dne 20.9. 2021 od 7:00 do 16:00

U Radnice, Studentská, Májová, Milešovská, Jánského, Turistická, Národní, Sibiřská a parkoviště č.p. 372 dne 21.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Ježkova, Brandtova, Pod Rozhlednou, Poláčkova dne 22.9. 2021 od 7:00 do 16:00 

Kmochova, Pincova dne 23.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Rabasova, Šrámkova u MŠ, Šrámkova k č.p. 14 dne 24.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Střížovická, Na Drahách k Na Spálence, Lesní cesta, Gočárova ( včetně slepé části), V Zátiší, v Přírodě dne 30.8. 2021 od 7:00 do 16:00

Svojsíkova, Gagarinova, Parkoviště Jana Zajíce dne 27.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Jizerská II. dne 29.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Mlýnská, Železná, U Tonasa dne 30.9. 2021 od 7:00 do 16:00

Peškova, Na Skalce, Dubová, Hluboká dne 4.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Sportovní, Květinová, parkoviště Opletalova, Zelená, Hluboká – spodní část, Opletalova od Seifertovi po Sibiřskou dne 5.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Obvodová, Karoliny Světlé, plocha u KÚ p.č. 472/162, 472/165, Čechova, Rozcestí, Hřbitovní, V Doubravě dne 6.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Jungmanova, U Pivovarské zahrady, Křižíkova, Janáčkova, Na Vinici, Na Náspu, Na Sklípku dne 7.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Tomáše ze Štítného, Pionýrů, Střekovské nábřeží, Sukova U Stanice dne 11.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Kramoly, Žukovova, Na Pile, Těšínská, Zeyerova, Třebízského, Varšavská dne 12.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Purkyňova, Puškinova, Kollárova, Rozkošná, Máchova, Šafaříkovo náměstí dne  13.10. 2021 od 7\:00 do 16:00

Raisova, Varšavská, Mánesova, Kozinova, Kořenského, Myslbekova, Dobrovského dne 14.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Presslova, Sienkiewiczova, Hornická, Červený Vrch, Stará dne 15.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Emmy Destinové, Koněvova, Stará od Masarykovi po x Na Spojce dne 18.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Králova Výšina, Pod Školou, Malátova, Lisztova, Ženíškova, Hollarova, Stříbrnické Nivy, parkoviště SNP dne 19.10. 2021 od 7:00 do 16:00

V Jámě, U Remízy, Za Vozovnou, Baráčnická, V Podhájí, Vinařská v sídlišti dne 20.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Hillarova, Ivana Olbrachta, Obránců míru, Ondříčkova, Mošnova, Hilbertova dne 21.10. 2021 od 7:00 do 16:00

SNP, Ve Smyčce, Hoření, Veleslavínova dne 25.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Keplerova, Husova, Družstevní, Příkopy dne 26.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Masarykova p.č. 1940 ( Mírové domy), Herbenova, Beethovenova dne 27.10. 2021 od 7:00 do 16:00

Hynaisova, Štursova, Slavíkova, V Podhájí, Nezvalova dne 1.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Bří.Čapků, Ve Stromkách, Rembrandtova, Kosmova ( Všechny od Bří.Čapků k Všebořické dne 2.11. 2021 od 7:00 do 16:00

17. Listopadu, Plynárenská, Dukelských hrdinů ( od Masarykovy po Všebořickou) dne 3.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Na Kohoutě, Dukelských hrdinů dne 4.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Školní, Návětrná, Kpt.Nálepky, Vojnovičova, Kpt. Jaroše, Sovova dne 8.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Kosmonautů, Kosmova, Jožky Jabůrkové, Nedbalova, Rembrandtova dne 9.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Spartakiádní p.č.: 57/71 k.ú. Všebořice dne 10.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Spartakiádní p.č. : 57/58; 57/70 k.ú. Všebořice dne 11.11. 2021 od 7:00 do 16:00

Město Ústí nad Labem