Letošní novinkou je pondělní slavnostní zahájení festivalu pojmenované Lesní slavnost, jenž chce pomocí hudby a světel podtrhnout kouzelné prostředí rozhlasové zahrady s téměř stoletými stromy.

 Divadelní zahrada 2020 5. ročník festivalu nejen o Shakespearovi 17. až 22. srpna 2020 zahrada Českého rozhlasu Sever, Na Schodech 10, Ústí nad Labem

Pondělí 17. 8. / 18.00 Lesní slavnost – zahájení festivalu Divadelní zahrada pořádá Les divokých sviní, vstup jen se vstupenkou na Sen noci svatojánské

Pondělí 17. 8. / 19.00 William Shakespeare: Sen noci svatojánské Nejslavnější Shakespearova komedie opět na Divadelní zahradě!

Úterý 18. 8. / 20.00 Bohumil Hrabal: Pábitelé Na co se napijeme? Na lásku! Na noci, který ještě přijdou! Na to, že jsme všichni v blázinci!

Středa 19. 8. / 20.00 Bohumil Hrabal: Pábitelé Na co se napijeme? Na lásku! Na noci, který ještě přijdou! Na to, že jsme všichni v blázinci!

Čtvrtek 20. 8. / 17.00 / HOST: Spolek Kašpar René Goscinny, Jean Jacques Sempé: Mikulášovy prázdniny

Děti, vezměte svoje rodiče do divadla! Tentokrát se přeneseme ke břehům Loiry, na svahy mocných Vosgés, kde si vybudovali naši známí chlapci stanový tábor…

Pátek 21. 8. / 20.00 Ingrid Lausund: Benefice aneb Zachraň svého Afričana Pět herců, kteří se nebojí žertovat na citlivé téma. Divadlo na divadle. Humor na hraně.

Sobota 22. 8. / 17.00 Bohouš Š. Bidlo: Bratrstvo kočičí pracky Šokující odhalení! Tajemství, která neměla být nikdy vyzrazena!

Předprodej vstupenek od 15. července na webu www.cinoherak.cz a v Informačním středisku města Ústí nad Labem v Paláci Zdar na Mírovém náměstí. Na pokladně Činoherního studia budou vstupenky k dispozici od pondělí 3. srpna.

 

Festival pořádají Činoherní studio ve spolupráci s Českým rozhlasem Sever.

Petr Kuneš