Vytí se ozvalo před utkáním, Ježci z Heřmanova Městce dlouho odolávali, nakonec prohráli 4:1 a první místo v tabulce se zachvělo. Oporou domácích byl brankář Adam Řehoř, který kryl několik tvrdých střel, trenér Antonín Brhel ho chválil. Ústecký Deník byl u toho. 

Buty v Ústí nad Labem.
FOTO: V Ústí zahrála kapela Buty. Sálem zněl František i Jednou ráno

Ježci nastupovali do utkání z prvního místa, Vlci byli třetí. První třetina byla zcela vyrovnaná, domácí brankář byl několikrát v poloze ležícího střelce, v osmé minutě se ale krásně trefil pod herní tyčku Jan Jejkal a bylo to 1:0. Hosté ve druhé třetině vyrovnali a tlačili se do útoku. Dokonce byli ve střelbě na branku celkově pilnější (18:20). Martin Zdvořáček ve 26. minutě však přidal druhou branku domácích, ta možná rozhodla. V závěrečné třetině se dvakrát ozval klakson, poslední branka padla přes celé hřiště po odvolání brankáře hostů. Jeden trenér byl spokojený, druhý  zklamaný.

Jiří Bednář si zahrál ve filmu Jan Žižka padoucha.
Padouch z filmu Jan Žižka našel u koní svoji lásku. Ví, jak bolí zásah dřevcem

"Nebylo to jednoduché utkání, Adam několikrát prokázal přehled a dobrou formu, vždycky se mi líbil jeho přístup k utkání, hecuje obranu, nic nepodceňuje, nebojí se. Jsme teprve v polovině soutěže, ale chceme bojovat o postup," tvrdil Antonín Brhel, který na střídačku doklopýtal s dvěma berlemi. Následovala společná fotky a teplá sprcha. Vlčí smečka opět útočí na první místo. Držte jim palce!  


08:12 - 1:0 - Jejkal Jan
15:48 - 1:1 - Novelinka Lukáš
26:53 - 2:1 - Zdvořáček Martin
31:17 - 3:1 - Zdvořáček Petr
42:15 - 4:1 - Tůma Jan


Miroslav Vlach

Mohlo by vás zajímat: Myslivci vyrazili na lov u Milady. Snižují počty kanců a jelenů

Zdroj: Deník/Janni Vorlíček