Rodičové a dětičky… Už je to tady, naše hernička se opět mohla otevřít pro dětský smích a radost, samozřejmě s platnými protiepidemickými opatřeními. 

Rezervace přijímáme na tel : 731 957 030 nebo do zpráv na facebooku. Provozní doba bude zkrácena vzhledem k počasí, proto raději volejte. Moc se těšíme!  Bohužel není možné platit kartou.

Nabízíme jarní foceníčko  rezervujte si místečka v komentářích na facebooku nebo přímo u nás v Domečku. Fotit se bude 19. - 20. června vždy od 10 do 12 hodin.

Přijďte k nám do herny a užijte si čas s Vašimi dětmi, vnoučaty, kamarády. V naší kavárně si můžete dát něco dobrého a jen tak pozorovat šrum okolo. Nebo si u nás nechejte děti pohlídat a běžte si v klidu něco zařídit, zacvičit si nebo cokoliv jiného – máte volno, je to na vás. Nebo v průběhu hlídání můžete využít také našeho kancelářského zázemí pro práci, studium či jen klidné surfování na internetu (coworking, wifi zdarma k dispozici). A pokud máte chuť něco oslavit, máme pro vás party místnost a oslavu vám rádi přichystáme.

Ať tak či tak, prostě přijďte, budeme rádi, pokud se u nás budete cítit dobře a bude se vám tu líbit.

Rodinné centrum Domeček u Rondelu